20  грудня  2019 року відбулась  ХXХІІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 18 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О. Жорова, керівники установ та організацій району,  сільські голови. Голова районної ради В. Коніщук вручив відзнаку Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» депутату районної ради В. Сатановському. Подяками обласної ради нагородили секретаря Шевченківської сільської ради З. Мороз, депутата районної ради Л. Кузюкову, грамотами районної ради – Новофедорівського сільського голову О. Бойка, Каширівського сільського голову О. Тягнирядно, Скобелевського сільського голову Л. Вовк.

У ході пленарного засідання депутати розглянули наступні  питання:

1. Про внесення змін до складу постійної комісії Казанківської районної ради 7 скликання.

2. Про затвердження районної Соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020-2025 роки.

3. Про затвердження районної Програми забезпечення осіб з інвалідністю по зору 1 та 2 групи пільгами на житлово-комунальні послуги, на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій готівковій формі в 2020 році.

4. Про продовження терміну дії на період до 2025 року Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи («Турбота») Казанківського району.

5. Про продовження терміну дії на 2020 рік та внесення змін до районної Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2019 рік.

6. Про продовження терміну дії на 2020 рік Програми збереження архівних фондів.

7. Про внесення змін до районної Комплексної програми захисту прав дітей Казанківського району «Дитинство» на 2019-2020 роки.

8. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Казанківського району на 2019-2020 роки.

9. Про затвердження структури працівників виконавчого апарату районної ради, кошторису видатків на утримання районної ради, її виконавчого апарату на 2020 рік.

10. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Коніщуку В.В.

11. Про умови оплати праці голови районної ради.

12. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2019 рік.

13. Про районний бюджет Казанківського району на 2020 рік.

14. Про надання згоди на виведення з базової мережі закладів культури Казанківського району Миколаївської області.

З усіх розглянутих питань депутати ухвалили відповідні рішення.