Щиро вітаю Вас з професійним святом.

День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Детальніше...

 

Сьогодні, 04 жовтня 2018 року, на території центрального стадіону ФСК «Колос» селища Казанка, спільними зусиллями виконавчого апарату районної ради, працівників райдержадміністрації, її структурних підрозділів, інших бюджетних установ, проведено роботи з благоустрою, а саме упорядковано територію навколо новозбудованого міні-футбольного поля зі штучним покриттям

 

Детальніше...

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

Детальніше...

 

Сьогодні, голова районної ради В. Коніщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В. Вербовим та депутатом районної ради, заступником голови райдержадміністрації В. Притуленком відвідали Казанківську центральну районну лікарню та ознайомились з ходом реалізації інвестиційних проектів, які фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а саме: реконструкція лікувальних корпусів №1 та №2 Казанківської центральної районної лікарні з впровадженням енергозберігаючих заходів.

Детальніше...

 

Сьогодні, 02 жовтня 2018 року, голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації В.Перчиць та голова районної організації ветеранів М. Ризук відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де спільно з в.о. директора територіального центру соціального обслуговування О. Шевельовою привітали підопічних з Міжнародним днем людей похилого віку.

Детальніше...

 

Другий місяць осені розпочався з особливої дати. Сьогодні, 01 жовтня 2018 року, у районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Зі словами привітання до присутніх звернулись голова районної ради В. Коніщук, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов. Голова районної ради В. Коніщук побажав всім присутнім міцного здоров'я, довголіття, турботи, уваги та піклування не лише цього дня, а постійно

Детальніше...

 

Минула субота для Новофедорівців – незвичайний вихідний. Саме в цей день, 29 вересня, жителі Новофедорівки відсвяткували День села. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого.

Привітали громаду та його жителів зі святом голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко та Новофедорівський сільський голова С. Бойко.

Детальніше...

 

Шановні ветерани, дорогі земляки старшого покоління!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем ​​людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день є виявом глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління, на чию долю випало перенести Голодомор, страшну війну, здійснити відродження країни у роки післявоєнної розрухи.

Детальніше...

 

Сьогодні, 24 вересня, голова районної ради В. Коніщук взяв участь у апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району, яку провела голова райдержадміністрації О.Жорова. Серед питань, що стояли на порядку денному, було питання популяризація військової служби за контрактом, соціально-економічні показники розвитку Казанківщини, питання діяльності медичної галузі району та підготовка святкування 95-річчя заснування Казанківського району.

Детальніше...

 

Щороку, 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу у роки Другої Світової війни.

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини учасники руху опору довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук