Перш ніж допустити нового працівника до роботи, роботодавець зобов’язаний, зокрема, поінформувати його про умови праці на робочому місці, організувати перевірку стану здоров’я, довести до нього основні вимоги законодавства про охорону праці та правил безпечного поводження на території підприємства. Як це зробити — з’ясуємо у статті.

Під час укладання трудового договору роботодавець повинен поінформувати працівника під підпис про умови праці та наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих чинників, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги й компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства та колективного договору. На це вказує стаття 5 Закону про охорону праці.

Детальніше...

 

 

В районному народному історичному музеї відбулася інформаційна година «Пам’ять жива», присвячена Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту.

Директор комунального закладу «Публічна бібліотека» Л. Крюкова розповіла присутнім, що за даними істориків, Жертвами Голокосту вважаються 6 мільйонів євреїв у Європі, де разом з 4,5 мільйонами дорослих, було знищено 1,5 мільйона дітей. Саме така кількість вказана у вироках Нюрнберзького трибуналу. Однак це число є умовним, адже повного поіменного списку жертв цієї трагедії ніхто не знає. У Національному меморіалі катастрофи (Голокосту) та Героїзму "Яд-Вашем" в Єрусалимі зберігаються персональні документи, що свідчать про приблизно 4 мільйони жертв, які поіменно ідентифіковані. Директор районного народного історичного музею Н. Маслова, навела приклад масового винищення євреїв на території Миколаївської області та Казанківського району

Детальніше...

 

22 січня 2020 року в Казанківському районному Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня Соборності України.

З словами привітання з цим державним святом до присутніх звернулись голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Притуленко

Детальніше...

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави.

Детальніше...

 

У районному історичному музеї відбулись заходи з ушанування пам’яті військовослужбовців, які в цей день 2015 року загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України. П’ять років тому українські «кіборги» довели незламність духу нашого народу при захисті незалежності та цілісності держави.

Директор музею Н. Маслова розповіла присутнім про героїчні події 242 днів захисту Донецького аеропорту, зокрема про нашого земляка десантника Андрія Горбаня, який загинув у боях за це литовище

Детальніше...

 

Медичним закладам району було вручено нове медичне обладнання, яке придбано за депутатські кошти депутатів обласної ради І.Чіпака й О.Маліновської. Це монітори пацієнта, інгалятори компресійні, кисневі концентратори, інфузійний насос, противопролежневі матраци, опромінювач бактерицидний, шафа для зберігання ендоскопів, ноші для транспортування хворих. Завдяки депутатам обласної ради з бюджету області було виділено 400 тис. грн. для придбання цього обладнання, а також будівельних матеріалів для утеплення даху приміщення райлікарні. Нове обладнання дозволить у більш зручний для медичних працівників та пацієнтів спосіб здійснювати діагностику захворювань, спостерігати стан хворих у динаміці та контролювати лікувальний процес. Відтепер пацієнти зможуть лікуватися в більш комфортних умовах. Це підкреслив зокрема в.о. головного лікаря райлікарні М. Безкоровайний

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району, дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим!

Детальніше...

 

Дорогі земляки, шановні казанківці!

Ось і завершується 2019 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Напередодні свята, дозвольте мені особисто та від імені всього депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування привітати вас з наступаючим Новим 2020 роком.

Детальніше...

 

 

Внаслідок хвороби 24 грудня 2019 року пішов з життя депутат Казанківської селищної ради 7 скликання, колишній багаторічний керівник Казанківського району, Почесний громадянин смт Казанка Дорошенко Володимир Григорович.

Детальніше...

 

20  грудня  2019 року відбулась  ХXХІІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 18 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О. Жорова, керівники установ та організацій району,  сільські голови. Голова районної ради В. Коніщук вручив відзнаку Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» депутату районної ради В. Сатановському. Подяками обласної ради нагородили секретаря Шевченківської сільської ради З. Мороз, депутата районної ради Л. Кузюкову, грамотами районної ради – Новофедорівського сільського голову О. Бойка, Каширівського сільського голову О. Тягнирядно, Скобелевського сільського голову Л. Вовк.

У ході пленарного засідання депутати розглянули наступні  питання:

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук