У першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує. Напередодні цього свята, сьогодні 02 листопада, у фойє районного Будинку культури відбулися урочисті заходи.

Слова щирої подяки за відданість обраній справі звучали в цей день від голови районної ради В. Коніщука, голови райдержадміністрації О. Жорової, Казанківського селищного голови О. Асмолова, голови районної організації ветеранів М. Ризук. З теплими словами привітань звернулася до своїх колег директор Казанківського районного центру зайнятості, депутат селищної ради  О. Коніщук.

 

Детальніше...

 

Вечір 01 листопада небайдужі до пісні казанківці провели у компанії Народного артиста України Віктора Павліка. Концерт відомого українського співака і гітариста відбувся у районному Будинку культури.

Віктор Павлік підготував програму з найкращих пісень, що принесли йому щиру любов та шалені оплески публіки. Відомий музикант потішив піснями, що стали народними хітами. Це і пісня «Нема з ким» на македонський лад, і лірична «Ні обіцянок, ні пробачень», і, звісно ж, турецька народна пісня «Ой, мамо Шикидим». Особливо зворушило слухачів проникливе виконання пісні «Два кольори» - разом із улюбленим артистом співав увесь зал. Порадував публіку і акустичним виконанням одного з найкращих ліричних шлягерів «Ти подобаєшся мені».

 

Детальніше...

 

Шановні працівники соціальної сфери Казанківського району! Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Детальніше...

 

Сьогодні, 26 жовтня, напередодні свята – Дня визволення України від фашистських загарбників, біля меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої Світової війни, відбувся мітинг за участі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, члени ветеранської організації.

 

Детальніше...

 

Шановні земляки, дорогі жителі Казанківського району!

Від щирого серця вітаю вас з 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників! В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.

Детальніше...

 

12 жовтня 2018 року, на центральному стадіоні ФСК «Колос» відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. В цей день з вітальними словами та словами подяки до учасників бойових дій, всіх учасників урочистостей звернулися: голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, заступник військового комісара з територіальної оборони М. Білоус, Благочинний Казанківського району протоієрей Сергій.

Детальніше...

 

Шановні земляки!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями!

Детальніше...

 

10 жовтня  2018 року відбулась ХXІV сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 17 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов, керівники установ та організацій району, сільські голови.

На початку засідання голова районної ради В.Коніщук привітав  депутата районної ради Н. Божінську з Днем народження, а також вручив   Новолазарівському сільському голові Р. Сапожніковій грамоту районної ради за багаторічну  сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, значні успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади, активну життєву позицію та з нагоди 95-річчя утворення Казанківського району.

 

Детальніше...

 

Процес передачі комунального майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Казанківського району у комунальну власність ОТГ триває. Сьогодні о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яку провів голова постійної комісії В. Новгородський, на порядку денному якої розглядалися наступні питання:

- Про безоплатну передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району у комунальну власність Володимирівської сільської ради закладів культури із цілісними майновими комплексами.

Детальніше...

 

Сьогодні, 09 жовтня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів голова  постійної комісії І. Панчук.

На розгляд комісії було винесені наступні питання:

- Про внесення змін та доповнень до районної Цільової програми територіальної оборони у Казанківському районі на 2017-2018 роки;

- Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Казанківському районі на 2017-2021 роки;

- Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Казанківського району на 2019-2020 роки.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук