Дорогі земляки, шановні казанківці!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Напередодні свята, дозвольте мені особисто та від імені всього депутатського корпусу, привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Детальніше...

 

Новорічні свята - це казковий час, і завжди приємно  долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги. Перед новорічними святами кожна дитина чекає дива, а особливо діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Дивлячись в їхні оченята хочеться віддати ввесь світ, заповнити їхнє серце любов’ю, здійснити всі бажання, щоб кожна дитина навчилася бачити доброту, любов, людяність, чесність та щирість.

 

Детальніше...

 

20  грудня  2018 року відбулась  ХXVІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 18 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О. Жорова, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови. На початку засідання голова районної ради В. Коніщук за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, плідну співпрацю, активну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручив грамоту районної ради депутату Миколаївської обласної ради, Заслуженому працівнику сільського господарства України, директору СТОВ «Відродження» І. Чіпаку.

У ході пленарного засідання депутати розглянули наступні  питання:

 

Детальніше...

 

Як і рік тому, 19 грудня, у день Святого Миколая, відбулося урочисте відкриття головної ялинки селища Казанка. Подивитися на новорічну красуню зібралося чимало місцевих мешканців. Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували діти, молодь і старші учасники творчих колективів.

Яскраві вогні на головній зимовій красуні запалив господар новорічних свят – Дід Мороз, і селище відразу наповнилось чарівною атмосферою Нового року і Різдва. Із казковими героями біля ялинки водили новорічні хороводи дітлахи, які отримали солодкі подарунки за гарні танці.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 20 грудня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів заступник голови  постійної комісії В. Сатановський.

На розгляд комісії було винесені наступні питання:

1. Про продовження терміну дії районної Цільової програми територіальної оборони у Казанківському районі на 2017-2018 роки на 2019 рік.

2. Про продовження терміну дії  Районної програми удосконалення системи мобілізаційної підготовки та мобілізації Казанківського району на 2015-2017 роки на 2019 рік.

3. Про план роботи Казанківської районної ради на 2019 рік.

 

Детальніше...

 

20 грудня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

На розгляд комісії також були винесені питання затвердження грошової оцінки земельних ділянок та план роботи Казанківської районної ради на 2019 рік.

В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук.

З розглянутих питань постійна комісія ухвалила відповідні рекомендації.

 

Детальніше...

 

19 грудня  2018 року відбулася ХІ сесія Казанківської селищної ради 7-го скликання, яку відкрив селищний голова О. Асмолов. На порядку денному розглядалися питання щодо бюджету Казанківської селищної ради на 2019 рік, передачу в оренду комунального майна, продовження термінів дії селищних програм,  а також низка земельних питань.

В роботі сесії взяли участь та виступили голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яку провів голова постійної комісії В. Новгородський.

Членами комісії були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

 

Детальніше...

 

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Казанці пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей. 19 грудня з нагоди свята у районному Будинку культури пройшла театралізована вистава «Цукерки від Миколайчика», найшанованішими гостями якої були діти з інвалідністю.

 

Детальніше...

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливі надії на Святого Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний Покровитель допоможе здійснити заповітну мрію.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук