Сьогодні, 29 листопада 2018 року, відбувся виїзний прийом громадян у с. Новофедорівка. Під час візиту В. Коніщук провів нараду з виконавчим апаратом Новофедорівської сільської ради та надав роз’яснення стосовно  необхідності прийняття Президентом України рішення щодо запровадження воєнного стану в десяти областях України, а також зазначив, що головне завдання, яке стоїть перед владою на місцях – це заспокоїти людей і пояснити, що жодні обмеження конституційних прав і свобод громадян нашої держави застосовуватися не будуть.

В цей день голова районної ради разом з сільським головою О. Бойко, відвідали  Новофедорівський ФАП, де В. Коніщук поцікавився забезпеченням медикаментами та температурним режимом приміщення.

Детальніше...

 

27 листопада у місті Миколаєві відбулося засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області за участі керівництва області, голів районних державних адміністрацій, голів об’єднаних територіальних громад, депутатів різних рівнів. Казанківський район на нараді представляли: голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, депутат районної ради В. Новгородський, голова Казанківської ОТГ О. Асмолов та голова Володимирівської ОТГ П. Довгий.

Детальніше...

 

23 листопада 2018 року біля пам’ятного знака жертвам Голодомору відбулася церемонія по вшануванню пам'яті жертв голодоморів «Вогонь скорботи в серці навіки» за участі представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учнівської молоді та громадськості.

Голова районної ради В.В. Коніщук в своєму виступі наголосив що сьогодні ми вшановуємо жертв найстрашнішої в історії людства і української нації трагедії – Голодоморів та репресій тоталітарного режиму. «Майже шість десятиліть все робилося для замовчування масштабів трагедії та втрат людських життів. Зараз ми повинні пам’ятати про ті страшні часи в історії, якими б важкими для нас вони не були, для того щоб наступні покоління не допускали таких трагічних сторінок в історії, а тільки об’єднувалися і разом розбудовували велику Соборну Україну. Пам’ятаймо!»

 

Детальніше...

 

Голодомор – це жахлива сторінка в історії нашого народу. Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців, події тих страшних часів. Надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських життів, наш народ заплатив за право жити на рідній землі. Одне з найважчих випробувань, яке судилося пережити українцям, стало трагедією не лише національного, але й світового масштабу. Події 1932-1933 років назавжди залишили у свідомості багатьох поколінь українців слід невгамовного душевного болю за трагічну долю народу. Незагоєна рана й досі скорботою окутує наші серця.

Детальніше...

 

21 листопада 2018 року у приміщенні районного Будинку культури відбулися пам’ятні заходи з нагоди 5-ї річниці Революції Гідності і Свободи на Майдані. У заходах взяли участь представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учнівської молоді та громадськості.

Протягом години присутні мали змогу пройти етапами Єврореволюції, згадати основні події тих буремних революційних днів.

До присутніх у залі звернулися голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова. У своєму зверненні В. Коніщук зазначив, що сьогодні, відзначаючи 5-ту річницю Революції Гідності, ми маємо пам’ятати тих Героїв, які віддали своє життя за те, щоб ми з вами мали можливість жити, працювати і розвиватися в європейській країні. «Кожного дня, на превеликий жаль, ми втрачаємо людські життя на Сході України. Тому кожен прожитий наш день, і кожен наш вчинок повинен бути націлений на розвиток нашої держави та її зміцнення. Ми повинні  пам’ятати, якою ціною нам дісталася така можливість»,  – сказав голова районної ради.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району!

 

Відзначення Дня Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. 21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

Сьогодні вся країна схиляє  голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність на Сході України. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

Детальніше...

 

16 листопада 2018 року, напередодні свята – Дня працівників сільського господарства, у великій залі районної ради голова районної ради В. Коніщук та перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий привітали директора ПСП «Агрофірма ім. Шевченка» В. Новгородського та голову ФГ «Слава» О. Смаровоза зі святом і вручили їм з нагоди Дня працівника сільського господарства Грамоти комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України

 

Детальніше...

 

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства.

В усі часи праця на землі була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками.

Детальніше...

 

Сьогодні, 09 листопада 2018 року, у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Голова районної ради В.Коніщук від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітав працівників культури та побажав їм нових творчих здобутків, натхнення та плідної праці.

Детальніше...

 

Сьогодні ми вітаємо тих, хто відроджує духовні скарби рідного краю та дбає про культурний розвиток нашої держави. Багата талантами Казанківська земля. Наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук