За дорученням Президента України, Уряду в районах області проходять засідання Рад регіонального розвитку. Таке засідання 14 лютого 2019 року відбулось у Казанківському районі. На цій важливій нараді пройшло детальне й зацікавлене обговорення перспектив розвитку нашого району протягом наступних трьох років.

Детальніше...

 

«Крізь пекло афганської війни» - таку назву мала зустріч представників громадськості, молоді району з нашими земляками, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Цей захід проходив з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.З щирими і теплими словами побажань до присутніх у залі звернулись керуючий справами районної ради Ю.Хіль, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, селищний голова О.Асмолов, районний військовий комісар В.Рогоза, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів та запасу А.Коптев.

Детальніше...

 

Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, яку провела голова районної державної адміністрації О. Жорова. На нараді було розглянуто важливі питання життєдіяльності району, зокрема, вирішення існуючих проблем центральної районної лікарні, своєчасного надання управлінню соціального захисту населення керівниками установ, підприємств та організацій колективних договорів на реєстрацію, діяльності АПК, участі у інвестиційних проектах, тощо.

Детальніше...

 

Сьогодні, 23 січня 2019 року відбулась нарада з питань формування стратегії соціально-економічного розвитку Казанківського району на 2019-2021 роки. В нараді взяли участь голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, Володимирівський сільський голова П. Довгий, начальник фінансового управління райдержадміністрації Л. Ковалюк, в.о. начальника управління містобудування, житлово-комунального господарства та надання адміністративних послуг райдержадміністрації Н. Химуля.

Детальніше...

 

У районному будинку культури 22 січня відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, сторіччя Акту Злуки. Як зазначили ведучі урочистостей, проголошення Акту Злуки на Софіївській площі Києва 22 січня 1919 року увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації

Детальніше...

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме сто років тому на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави.

Детальніше...

 

10 січня 2019 року відбулись зустрічі голови районної ради В. Коніщука та голови райдержадміністрації О. Жорової із представниками громадськості Новолазарівської та Веселобалківської сільських рад з нагоди формування та узгодження проекту перспективного Плану розвитку Казанківського району на 2019-2021 роки

Детальніше...

 

9 січня 2019 року відбулись громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території з метою розміщення комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур в межах Казанківської селищної ради». Слухання відкрила начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Н. Химуля. Головою зборів громадськості обрали селищного голову О. Асмолова, який надав слово для інформації начальнику відділу орендних відносин СП ТОВ «Нібулон» Н. Боднар. У своєму виступі представник «Нібулона» поінформувала присутніх про особливості цього інвестиційного проекту, внаслідок реалізації якого буде створено більше 100 робочих місць для місцевих мешканців, близько 5 млн. грн. податків надходитимуть до бюджету.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району, дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим!

Детальніше...

 

Наближаються  Новорічні свята, які чекають з нетерпінням не лише діти, а й старше покоління.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят голова районної ради В. Коніщук, начальник управління соціального захисту населення В. Перчиць, секретар Казанківської селищної ради Л. Міненко,  голова районної організації ветеранів М. Ризук, відвідали та привітали людей похилого віку, які проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук