12 жовтня 2018 року, на центральному стадіоні ФСК «Колос» відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. В цей день з вітальними словами та словами подяки до учасників бойових дій, всіх учасників урочистостей звернулися: голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, заступник військового комісара з територіальної оборони М. Білоус, Благочинний Казанківського району протоієрей Сергій.

Детальніше...

 

Шановні земляки!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями!

Детальніше...

 

10 жовтня  2018 року відбулась ХXІV сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 17 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов, керівники установ та організацій району, сільські голови.

На початку засідання голова районної ради В.Коніщук привітав  депутата районної ради Н. Божінську з Днем народження, а також вручив   Новолазарівському сільському голові Р. Сапожніковій грамоту районної ради за багаторічну  сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, значні успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади, активну життєву позицію та з нагоди 95-річчя утворення Казанківського району.

 

Детальніше...

 

Процес передачі комунального майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Казанківського району у комунальну власність ОТГ триває. Сьогодні о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яку провів голова постійної комісії В. Новгородський, на порядку денному якої розглядалися наступні питання:

- Про безоплатну передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району у комунальну власність Володимирівської сільської ради закладів культури із цілісними майновими комплексами.

Детальніше...

 

Сьогодні, 09 жовтня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів голова  постійної комісії І. Панчук.

На розгляд комісії було винесені наступні питання:

- Про внесення змін та доповнень до районної Цільової програми територіальної оборони у Казанківському районі на 2017-2018 роки;

- Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Казанківському районі на 2017-2021 роки;

- Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Казанківського району на 2019-2020 роки.

Детальніше...

 

08 жовтня 2018 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

Члени комісії розглянули питання продовження  терміну дії  на 2019-2020 роки та внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Казанківського району

На розгляд комісії також були винесені питання затвердження грошової оцінки земельних ділянок, та участі окремих сільських рад у співфінансуванні Казанківської гуманітарної гімназії.

Детальніше...

 

08 жовтня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісії В.М. Мерзлікіна.

В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В.В. Коніщук.

Члени комісії розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про    затвердження   Комплексної програми захисту прав дітей Казанківського району «ДИТИНСТВО» на 2019-2020 роки.

2. Про припинення (ліквідацію) Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської районної ради.

Детальніше...

 

Свято розпочалося з ярмарку «Казанківська толока», на якому були представлені вироби майстрів народної творчості, частування стравами традиційної української кухні, виступи танцювальних та вокальних колективів району.

Маленькі жителі Казанківщини взяли участь у дитячому велопробігу «Малеча на роверах». Для них у цей день теж було багато цікавого: батут, солодка вата, ігри та розваги.

Детальніше...

 

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

05 жовтня 2018 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята. З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів звернувся голова Казанківської районної ради В. Коніщук. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу, за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, дають не лише знання та навики, а й прививають любов до своєї Батьківщини. Адже від тієї бази знань, що отримують учні залежить майбутнє нашої держави.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 95-ої річниці з Дня утворення Казанківського району!

В цей день ми з неприхованою гордістю говоримо про свою 95-річну історію. Це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, творчого поступу вперед і вже у наші дні – утвердження нової незалежної України. Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свій край, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук