Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас із першим весняним святом – Днем 8-го Березня, святом весни і молодості, любові та краси! Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Українські жінки завжди були відомі своєю вродою та мудрістю. Але в теперішні непрості часи, коли Україна бореться за свою цілісність та незалежність, ми дізнались про Вашу силу. Сьогодні українські жінки стали надійною опорою для батьків, братів, чоловіків та синів, які захищають кордони на Сході країни. Ви – справжні Берегині для всієї нашої України.

Детальніше...

 

9 березня 2020 року виповнюється сімдесят шість років з дня визволення смт Казанка від нацистських загарбників.

Сьогодні, 6 березня, напередодні цієї визначної події, відбулося покладання квітів до меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої світової війни смт Казанка.

Перед учасниками зібрання виступили голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна, Казанківський селищний голова О. Асмолов, голова районної організації ветеранів М. Ризук.

В. Коніщук закликав усіх присутніх пам’ятати, якою ціною далось визволення рідної Казанки та побажав усім спокою в душі, миру та злагоди на нашій Україні. Пам'ять загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше...

 

3 березня 2020 року голова районної ради В. Коніщук та голова райдержадміністрації Н. Казаріна відвідали Веселобалківскьку сільську раду та зустрілися з сільським головою О. Цигаль.

У ході робочої зустрічі Олена Юріївна озвучила нагальні питання вирішення яких потребує втручання районного керівництва, зокрема обговорено план будівництва спортивного майданчика, бювету та ремонту сільського клубу.

Під час робочого візиту керівництво району відвідали ФАП, школу, бібліотеку та сільський клуб

Детальніше...

 

У четвер, 27 лютого, відбулося перше засідання Ради розвитку громад та територій Миколаївської області.

В заході взяли участь керівництво області, народні депутати України А.Чорноморов та О.Пасічний, очільники міст та райдержадміністрацій, голови районних та сільських рад, ОТГ. В роботі ради розвитку взяв участь голова районної ради В. Коніщук.

Детальніше...

 

З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень. Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 30  січня 2020 року включно.

Забезпечення своєчасного здійснення усіх виплат за соціальним страхуванням є нашим головним пріоритетом. Наразі ми працюємо не лише над пришвидшенням фінансування видатків за цим напрямом, але й над зміною підходів загалом – зокрема, вже найближчим часом запрацює електронний лікарняний.  На цей рік видатки за напрямом матеріального забезпечення збільшено на 1,94 млрд гривень, загалом на лікарняні, декретні і допомоги на поховання ми плануємо направити 16,86 млрд грн.

Детальніше...

 

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі. Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову. Наш український народ також всю свою історію вів боротьбу за свободу і незалежність, за рідну українську мову.

Детальніше...

 

Шість років пройшло з часу трагічних і героїчних подій на Майдані, коли під час Революції Гідності загинуло більше ста учасників – Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2020 року, в центрі смт Казанка у День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні біля пам’ятного знаку воїнам АТО/ООС відбувся урочистий захід «Не серед нас та разом з нами – в серцях, у пам’яті, в думках …».

Детальніше...

 

«Пам'ять про дні війни» - таку назву мала зустріч представників громадськості, молоді району з нашими земляками, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Цей захід проходив з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. З щирими і теплими словами побажань до присутніх у залі звернулись керуючий справами районної ради Ю. Хіль, селищний голова О. Асмолов, районний військовий комісар М. Шевчук, депутат Миколаївської обласної ради О. Маліновська, воїн-афганець О. Москалик, голова районної організації ветеранів М. Ризук

Детальніше...

 

11 лютого 2020 року відбулась 33 сесія Казанківської районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. Перед початком роботи сесії В. Коніщук представив депутатському корпусу та всім присутнім новопризначену голову Казанківської райдержадміністрації Н. Казаріну. Потів депутати розглянули наступні питання порядку денного

Детальніше...

 

Відбулись засідання постійних комісій районної ради, які провели їх голови В. Новгородський, В. Мерзлікіна, В. Кузін, І. Панчук. Депутати розглянули питання порядку денного наступної сесії районної ради, і ухвалили відповідні рекомендації. В роботі комісій взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук