У четвер, 27 лютого, відбулося перше засідання Ради розвитку громад та територій Миколаївської області.

В заході взяли участь керівництво області, народні депутати України А.Чорноморов та О.Пасічний, очільники міст та райдержадміністрацій, голови районних та сільських рад, ОТГ. В роботі ради розвитку взяв участь голова районної ради В. Коніщук.

Детальніше...

 

З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень. Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 30  січня 2020 року включно.

Забезпечення своєчасного здійснення усіх виплат за соціальним страхуванням є нашим головним пріоритетом. Наразі ми працюємо не лише над пришвидшенням фінансування видатків за цим напрямом, але й над зміною підходів загалом – зокрема, вже найближчим часом запрацює електронний лікарняний.  На цей рік видатки за напрямом матеріального забезпечення збільшено на 1,94 млрд гривень, загалом на лікарняні, декретні і допомоги на поховання ми плануємо направити 16,86 млрд грн.

Детальніше...

 

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі. Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову. Наш український народ також всю свою історію вів боротьбу за свободу і незалежність, за рідну українську мову.

Детальніше...

 

Шість років пройшло з часу трагічних і героїчних подій на Майдані, коли під час Революції Гідності загинуло більше ста учасників – Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2020 року, в центрі смт Казанка у День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні біля пам’ятного знаку воїнам АТО/ООС відбувся урочистий захід «Не серед нас та разом з нами – в серцях, у пам’яті, в думках …».

Детальніше...

 

«Пам'ять про дні війни» - таку назву мала зустріч представників громадськості, молоді району з нашими земляками, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Цей захід проходив з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. З щирими і теплими словами побажань до присутніх у залі звернулись керуючий справами районної ради Ю. Хіль, селищний голова О. Асмолов, районний військовий комісар М. Шевчук, депутат Миколаївської обласної ради О. Маліновська, воїн-афганець О. Москалик, голова районної організації ветеранів М. Ризук

Детальніше...

 

11 лютого 2020 року відбулась 33 сесія Казанківської районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. Перед початком роботи сесії В. Коніщук представив депутатському корпусу та всім присутнім новопризначену голову Казанківської райдержадміністрації Н. Казаріну. Потів депутати розглянули наступні питання порядку денного

Детальніше...

 

Відбулись засідання постійних комісій районної ради, які провели їх голови В. Новгородський, В. Мерзлікіна, В. Кузін, І. Панчук. Депутати розглянули питання порядку денного наступної сесії районної ради, і ухвалили відповідні рекомендації. В роботі комісій взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

Перш ніж допустити нового працівника до роботи, роботодавець зобов’язаний, зокрема, поінформувати його про умови праці на робочому місці, організувати перевірку стану здоров’я, довести до нього основні вимоги законодавства про охорону праці та правил безпечного поводження на території підприємства. Як це зробити — з’ясуємо у статті.

Під час укладання трудового договору роботодавець повинен поінформувати працівника під підпис про умови праці та наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих чинників, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги й компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства та колективного договору. На це вказує стаття 5 Закону про охорону праці.

Детальніше...

 

 

В районному народному історичному музеї відбулася інформаційна година «Пам’ять жива», присвячена Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту.

Директор комунального закладу «Публічна бібліотека» Л. Крюкова розповіла присутнім, що за даними істориків, Жертвами Голокосту вважаються 6 мільйонів євреїв у Європі, де разом з 4,5 мільйонами дорослих, було знищено 1,5 мільйона дітей. Саме така кількість вказана у вироках Нюрнберзького трибуналу. Однак це число є умовним, адже повного поіменного списку жертв цієї трагедії ніхто не знає. У Національному меморіалі катастрофи (Голокосту) та Героїзму "Яд-Вашем" в Єрусалимі зберігаються персональні документи, що свідчать про приблизно 4 мільйони жертв, які поіменно ідентифіковані. Директор районного народного історичного музею Н. Маслова, навела приклад масового винищення євреїв на території Миколаївської області та Казанківського району

Детальніше...

 

22 січня 2020 року в Казанківському районному Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня Соборності України.

З словами привітання з цим державним святом до присутніх звернулись голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Притуленко

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук