26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

О 1:23 ночі 26 квітня 1986 року на Чорнобильському реакторі №4 прогримів вибух, і кілька сотень працівників та пожежників намагалися загасити пожежу, що не припинялася протягом 10 днів. Тоді загинуло близько 50 співробітників станції і постраждали сотні рятувальників. Реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто величезну кількість радіоактивних речовин.

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Детальніше...

 

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській облсті  публікує звернення Міжнародної організації праці з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони праці.

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Наприклад, тема Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році присвячена проблемі насильства і домагань на робочому місці, що є серйозною та постійною загрозою здоров’ю та безпеці працівників, а також продуктивності і репутації організації.

За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день в світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік - від 2 до 2,3 мільйона осіб.

Детальніше...

 

Шановні жителі нашої степової Казанківщини, дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку.

Детальніше...

 

15 квітня 2020 року о 9:00 відбулись засідання постійних комісій районної ради. Цього ж дня о 10:00 відбулась 34 сесія районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяла участь голова райдержадміністрації Н. Казаріна. Голова районної ради В. Коніщук у вступному слові обґрунтував необхідність проведення сесії в цей період тим, що необхідно виділити кошти з районного бюджету для придбання засобів захисту для медичних працівників та дезинфікуючих матеріалів, та внести зміни до районного бюджету з урахуванням надходження коштів з обласного бюджету для фінансування районних закладів охорони здоров’я в період боротьби з коронавірусом.

Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про хід виконання Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Казанківського району на 2015-2020 роки.

3. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Казанківського району на 2019-2020 роки.

4. Про внесення змін до районної Цільової програми територіальної оборони у Казанківському районі на 2017-2020 роки.

Детальніше...

 

Шановні  жителі Казанківського району!

Сьогодні християни східного обряду відзначають Вербну неділю.

За євангельською оповіддю, коли Ісус Христос воскресив із мертвих Лазаря, люди, які бачили це, повірили, що він дійсно Син Божий. Коли Ісус в’їжджав на віслюкові до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також пальмовим гіллям.

Відтоді на згадку про цю подію віруючі напередодні свята несуть до церкви зелені гілочки дерев. У нас таким деревом стала верба, як відображення особливостей природи України. Гілки верби, які прийнято освячувати в цей день, ще називають «гілками чесноти». Вона символізує весняні свята, нове життя або прийдешнє оновлення.  Нехай весняна гілочка верби стане символом чистоти Ваших помислів і щирої віри.

Напередодні Пасхальних свят сердечно бажаю всім щастя, радості, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких, добра та наснаги на успішні починання.

 

Голова районної ради                                                           Василь КОНІЩУК

 

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

 

Детальніше...

 

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше», – сказав на засіданні Уряду Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Детальніше...

 

Дотримуйтесь правил, які збережуть життя:

- Мийте руки з милом (мінімум 20 секунд) або обробляйте дезінфікуючими засобами із вмістом спирту (60%)
- Не торкатися  руками с очей, носа та рота.
- Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя. Відразу викидайте серветку і мийте руки.
- Уникайте місць скупчення людей.
- Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
- Термічно обробляйте продукти.
- Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.
- Тримайтеся на відстані від людей, у яких кашель або підвищена температура. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
- Уникайте подорожей.
- Уникайте контактів з тваринами, після контакту обов’язково потрібно мити руки.

Детальніше...

 

Баштанське відділення Фонду соціального страхування України в Миколаївській області просить страхувальників обов’язково інформувати відділення Фонду по випадкам тимчасової непрацездатності осіб з причини захворювання коронавірусом  COVID-19. У разі виявлення вказаних випадків інформувати відділення Фонду протягом доби та надати інформацію про кількість осіб, які були в контакті з інфекційними хворими та яких було тимчасово відсторонено від роботи.

Інформацію надавати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Також інформуємо, що в умовах карантину Фонд соціального страхування України забезпечив функціонуваня онлайн-послуг і перевів роботу із застрахованими особами в дистанційному режимі. Прийом громадян в Казанківському представництві Баштанського відділення Фонду соціального страхування України в Миколаївській області здійснюється засобами телефонного та електронного зв’язку за телефонами: (05164) 9-11-20; 0965643462, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...

 

Шановні мешканці Казанківщини! Дорогі ветерани!

Цьогоріч 9 березня ми з вами відзначаємо 76-ту річницю визволення Казанківського району від нацистських загарбників. У цей день згадуємо всіх, хто без страху ламав ворожі плани, тих, хто віддав життя в жорстокій битві за свободу.

Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Ваші героїчні традиції є прикладом для онуків та правнуків, нинішнього покоління захисників, які відстоюють свободу, незалежність та суверенітет України.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук