20 грудня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

На розгляд комісії також були винесені питання затвердження грошової оцінки земельних ділянок та план роботи Казанківської районної ради на 2019 рік.

В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук.

З розглянутих питань постійна комісія ухвалила відповідні рекомендації.

 

Детальніше...

 

19 грудня  2018 року відбулася ХІ сесія Казанківської селищної ради 7-го скликання, яку відкрив селищний голова О. Асмолов. На порядку денному розглядалися питання щодо бюджету Казанківської селищної ради на 2019 рік, передачу в оренду комунального майна, продовження термінів дії селищних програм,  а також низка земельних питань.

В роботі сесії взяли участь та виступили голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яку провів голова постійної комісії В. Новгородський.

Членами комісії були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

 

Детальніше...

 

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Казанці пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей. 19 грудня з нагоди свята у районному Будинку культури пройшла театралізована вистава «Цукерки від Миколайчика», найшанованішими гостями якої були діти з інвалідністю.

 

Детальніше...

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливі надії на Святого Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний Покровитель допоможе здійснити заповітну мрію.

Детальніше...

 

18 грудня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісії В.М. Мерзлікіна. Під час засідання членами комісії були розглянуті наступні питання:

Детальніше...

 

Шановні судді та працівники Казанківського районного суду Миколаївської області!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників суду! Цього святкового дня бажаю Вам успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі – служінні Закону. Адже саме від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня!

Детальніше...

 

Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Сьогодні, 14 грудня 2018 року, на території центральної районної лікарні, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

Щорічно, 14 грудня, Україна вшановує учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших аварій на атомних електростанціях — аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

07 грудня 2018 року у залі засідань районної ради після пленарного засідання XХV сесії районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Зі словами привітань до учасників урочистостей звернувся голова районної ради В. Коніщук. У своєму виступі В.Коніщук привітав весь депутатський склад районної ради, селищного, сільських голів зі святом.  «Ви є поєднальним ланцюгом між владою і народом. Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Завдяки вашій злагодженій та конструктивній роботі, в цьому році було прийнято ряд важливих рішень щодо покращення соціально-економічного стану нашого району», - зазначив В. Коніщук

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук