Щиро вітаю Вас зі святом весни і молодості!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Детальніше...

 

Наш Казанківський район 06 березня 2019 року приймав Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України!», присвячену 75-й річниці визволення нашої Вітчизни від фашистських загарбників в роки Другої світової війни.

Детальніше...

 

06 березня відбулась 27 сесія районної ради. Перед початком пленарного засідання голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, районний військовий комісар В. Рогоза вручили великій групі наших земляків Відзнаку Президента України «За участь в Антитерористичній операції». Також голова районної ради В. Коніщук вручив Почесні грамоти обласної ради депутату районної ради В. Сатановському та начальнику Державної казначейської служби у районі Н. Петренко

Детальніше...

 

6 березня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яке провів її голова В.Кузін. Депутати розглянули питання порядку денного наступної сесії районної ради.

Детальніше...

 

У кімнаті депутатської роботи 5 березня 2019 року о 9:00 та о 10:00 відбулись засідання постійних комісії районної ради з питань з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна та мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності та охорони громадського порядку, які провели голови комісій В. Новгородський та І. Панчук.

Детальніше...

 

У кімнаті депутатської роботи 4 березня 2019 року о 9:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провела голова комісії В. Мерзлікіна. Депутати ретельно розглянули низку питань стосовно затвердження медичних галузевих програм та стан виконання програми «Турбота». Депутати вирішили винести ці питання на розгляд чергової сесії районної ради.

Детальніше...

 

Нещодавно відбулась нарада з керівниками зацікавлених установ району щодо організації роботи по виплаті населенню субсидій у грошовій формі, яку провела голова РДА О. Жорова.

Всі зацікавлені сторони мають безумовно забезпечити виконання рішень Уряду щодо монетизації субсидій. У нараді взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

Нещодавно відбулась нарада з керівниками бюджетних установ та публічний звіт голови райдержадміністрації О. Жорової про зроблене у 2018 році.

 

Детальніше...

 

20 лютого відбувся захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в приміщенні Казанківського районного будинку культури. Перед учасниками виступили депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, головний спеціаліст організаційного відділу районної ради Г. Фурсов та Казанківський селищний голова О. Асмолов.

Детальніше...

 

20 лютого 2019 року жителі Казанківського району, як і вся наша держава відзначають п’яту річницю трагічних подій на Майдані. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. П’ять років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе справжніми громадянами.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук