Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства.

В усі часи праця на землі була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками.

Детальніше...

 

Сьогодні, 09 листопада 2018 року, у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Голова районної ради В.Коніщук від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітав працівників культури та побажав їм нових творчих здобутків, натхнення та плідної праці.

Детальніше...

 

Сьогодні ми вітаємо тих, хто відроджує духовні скарби рідного краю та дбає про культурний розвиток нашої держави. Багата талантами Казанківська земля. Наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Детальніше...

 

Мова є основою духовного багатства народу та її інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність!

 

Детальніше...

 

02 листопада голова районної ради В. Коніщук відвідав захід, приурочений урочистому відкриттю Казанківського відділення благодійної організації «Благодійного фонду І. Бриченка “Крокуємо з турботою” .

На заході були присутні народні депутати України І. Бриченко, Т. Кремінь, керівництво району, сільські голови, представники соціальні сфери, громадськість.

Детальніше...

 

У першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує. Напередодні цього свята, сьогодні 02 листопада, у фойє районного Будинку культури відбулися урочисті заходи.

Слова щирої подяки за відданість обраній справі звучали в цей день від голови районної ради В. Коніщука, голови райдержадміністрації О. Жорової, Казанківського селищного голови О. Асмолова, голови районної організації ветеранів М. Ризук. З теплими словами привітань звернулася до своїх колег директор Казанківського районного центру зайнятості, депутат селищної ради  О. Коніщук.

 

Детальніше...

 

Вечір 01 листопада небайдужі до пісні казанківці провели у компанії Народного артиста України Віктора Павліка. Концерт відомого українського співака і гітариста відбувся у районному Будинку культури.

Віктор Павлік підготував програму з найкращих пісень, що принесли йому щиру любов та шалені оплески публіки. Відомий музикант потішив піснями, що стали народними хітами. Це і пісня «Нема з ким» на македонський лад, і лірична «Ні обіцянок, ні пробачень», і, звісно ж, турецька народна пісня «Ой, мамо Шикидим». Особливо зворушило слухачів проникливе виконання пісні «Два кольори» - разом із улюбленим артистом співав увесь зал. Порадував публіку і акустичним виконанням одного з найкращих ліричних шлягерів «Ти подобаєшся мені».

 

Детальніше...

 

Шановні працівники соціальної сфери Казанківського району! Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Детальніше...

 

Сьогодні, 26 жовтня, напередодні свята – Дня визволення України від фашистських загарбників, біля меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої Світової війни, відбувся мітинг за участі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, члени ветеранської організації.

 

Детальніше...

 

Шановні земляки, дорогі жителі Казанківського району!

Від щирого серця вітаю вас з 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників! В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук