6 грудня 2018 року у районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України.

Урочистості розпочалися з виконання Гімну України, а також з хвилини мовчання, якою присутні вшанували загиблих на сході воїнів.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 06 грудня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яку провів голова постійної комісії В. Новгородський.

На початку засідання голова районної ради В. Коніщук разом з головою райдержадміністрації О.Жоровою привітали депутата районної ради О. Васюту з Днем народження

Детальніше...

 

У середу, 5 грудня, в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На свято в театрі зібралися депутати різних рівнів, голови районних рад, голови об’єднаних територіальних громад і старости населених пунктів, ветерани органів місцевого самоврядування. Казанківська делегація на чолі з головою районної ради В.В. Коніщуком також відвідала урочисті заходи

Детальніше...

 

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Детальніше...

 

Шановні волонтери Казанківщини!

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. Міжнародний день волонтера – це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви витрачаєте свій вільний час, енергію і завзяття на благо суспільства.

Детальніше...

 

03 грудня 2018 року в Казанківській районній державній адміністрації відбулося засідання Ради соціально-економічного розвитку Казанківського району, за участі голови районної ради В.В. Коніщука, голови райдержадміністрації О.А. Жорової, голів об’єднаних територіальних громад та сільських рад, керівників району.

Засідання Ради розпочалося з виступу голови районної ради В.В. Коніщука, який зазначив, що децентралізація – це не тільки перерозподіл грошей на місцях, на задоволення самих невідкладних потреб громад, але й прийняття політичних та владних рішень, а також чіткий розподіл відповідальностей.

Детальніше...

 

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому, відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми,  які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. В цей день ми привертаємо увагу населення до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

З цієї нагоди, сьогодні, 03 грудня 2018 року,  в приміщенні районного Будинку культури відбулась зустріч з людьми, які потребують особливої уваги.

 

Детальніше...

 

03 грудня – Міжнародний день інвалідів – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи. Саме цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти їх вирішити.

Детальніше...

 

Сьогодні, 29 листопада 2018 року, відбувся виїзний прийом громадян у с. Новофедорівка. Під час візиту В. Коніщук провів нараду з виконавчим апаратом Новофедорівської сільської ради та надав роз’яснення стосовно  необхідності прийняття Президентом України рішення щодо запровадження воєнного стану в десяти областях України, а також зазначив, що головне завдання, яке стоїть перед владою на місцях – це заспокоїти людей і пояснити, що жодні обмеження конституційних прав і свобод громадян нашої держави застосовуватися не будуть.

В цей день голова районної ради разом з сільським головою О. Бойко, відвідали  Новофедорівський ФАП, де В. Коніщук поцікавився забезпеченням медикаментами та температурним режимом приміщення.

Детальніше...

 

27 листопада у місті Миколаєві відбулося засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області за участі керівництва області, голів районних державних адміністрацій, голів об’єднаних територіальних громад, депутатів різних рівнів. Казанківський район на нараді представляли: голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, депутат районної ради В. Новгородський, голова Казанківської ОТГ О. Асмолов та голова Володимирівської ОТГ П. Довгий.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук