Шановні жителі Казанківщини, щиро і сердечно вітаю усіх вас з Першотравнем – святом Весни і Праці.

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Детальніше...

 

 

З робочою поїздкою 27 квітня 2020 року Казанківський район відвідала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.  В робочій зустрічі на території КНП Казанківська ЦРЛ прийняли участь депутати обласної ради Анна Воронок, Володимир Фроленко, Олена Малиновська, голова районної ради Коніщук В.В., селищний голова Асмолов О.В., Директор КНП головний лікар Безкоровайний М.М.

Було обговорено важливі питання – це забезпечення індивідуальними засобами захисту від СОVID-19 медичних працівників, використання коштів субвенції з обласного бюджету на дані заходи.

Голова районної ради порушив питання надання підтримки з обласного бюджету для завершення ремонту другого корпусу лікарні.

 

Детальніше...

 

У сучасній Україні на Казначейську службу покладені надзвичайно важливі функції, без яких неможливо уявити стабільність фінансової системи держави. Працювати з фінансами – велика відповідальність, і ось вже чверть століття з дня у день казначейство забезпечує фінансову безпеку України!

Шановні казначеї!

Сердечно вітаю кожного з вас зі святом – Днем створення Державної казначейської служби України! Велика дяка вам за сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків. Щиро бажаю міцного здоров’я, добробуту, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення у щоденній праці, безупинного руху до нових здобутків, блискучих ідей та реалізації творчих планів!

 

Голова районної ради                                                                   Василь КОНІЩУК

 

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до

ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці. Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

У процесі підготовки до відзначення Дня охорони праці в Україні, яка фактично збіглася в часі з першими проявами «коронакризи», стало зрозумілим, що перед усім українським суспільством постав досі нечуваний виклик, який вимагає особливих заходів та зусиль.

Детальніше...

 

Сьогодні, 24 квітня, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в смт Казанка, відбувся мітинг-реквієм з нагоди 34-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна, селищний голова О. Асмолов та небайдужі мешканці району вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв-ліквідаторів, а також поклали квіти до пам’ятного знаку нашим землякам – учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Детальніше...

 

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

О 1:23 ночі 26 квітня 1986 року на Чорнобильському реакторі №4 прогримів вибух, і кілька сотень працівників та пожежників намагалися загасити пожежу, що не припинялася протягом 10 днів. Тоді загинуло близько 50 співробітників станції і постраждали сотні рятувальників. Реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто величезну кількість радіоактивних речовин.

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Детальніше...

 

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській облсті  публікує звернення Міжнародної організації праці з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони праці.

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Наприклад, тема Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році присвячена проблемі насильства і домагань на робочому місці, що є серйозною та постійною загрозою здоров’ю та безпеці працівників, а також продуктивності і репутації організації.

За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день в світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік - від 2 до 2,3 мільйона осіб.

Детальніше...

 

Шановні жителі нашої степової Казанківщини, дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук