День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме сто років тому на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави.

Детальніше...

 

10 січня 2019 року відбулись зустрічі голови районної ради В. Коніщука та голови райдержадміністрації О. Жорової із представниками громадськості Новолазарівської та Веселобалківської сільських рад з нагоди формування та узгодження проекту перспективного Плану розвитку Казанківського району на 2019-2021 роки

Детальніше...

 

9 січня 2019 року відбулись громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території з метою розміщення комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур в межах Казанківської селищної ради». Слухання відкрила начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Н. Химуля. Головою зборів громадськості обрали селищного голову О. Асмолова, який надав слово для інформації начальнику відділу орендних відносин СП ТОВ «Нібулон» Н. Боднар. У своєму виступі представник «Нібулона» поінформувала присутніх про особливості цього інвестиційного проекту, внаслідок реалізації якого буде створено більше 100 робочих місць для місцевих мешканців, близько 5 млн. грн. податків надходитимуть до бюджету.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району, дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим!

Детальніше...

 

Наближаються  Новорічні свята, які чекають з нетерпінням не лише діти, а й старше покоління.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят голова районної ради В. Коніщук, начальник управління соціального захисту населення В. Перчиць, секретар Казанківської селищної ради Л. Міненко,  голова районної організації ветеранів М. Ризук, відвідали та привітали людей похилого віку, які проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

 

Детальніше...

 

Дорогі земляки, шановні казанківці!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Напередодні свята, дозвольте мені особисто та від імені всього депутатського корпусу, привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Детальніше...

 

Новорічні свята - це казковий час, і завжди приємно  долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги. Перед новорічними святами кожна дитина чекає дива, а особливо діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Дивлячись в їхні оченята хочеться віддати ввесь світ, заповнити їхнє серце любов’ю, здійснити всі бажання, щоб кожна дитина навчилася бачити доброту, любов, людяність, чесність та щирість.

 

Детальніше...

 

20  грудня  2018 року відбулась  ХXVІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 18 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О. Жорова, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови. На початку засідання голова районної ради В. Коніщук за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, плідну співпрацю, активну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручив грамоту районної ради депутату Миколаївської обласної ради, Заслуженому працівнику сільського господарства України, директору СТОВ «Відродження» І. Чіпаку.

У ході пленарного засідання депутати розглянули наступні  питання:

 

Детальніше...

 

Як і рік тому, 19 грудня, у день Святого Миколая, відбулося урочисте відкриття головної ялинки селища Казанка. Подивитися на новорічну красуню зібралося чимало місцевих мешканців. Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували діти, молодь і старші учасники творчих колективів.

Яскраві вогні на головній зимовій красуні запалив господар новорічних свят – Дід Мороз, і селище відразу наповнилось чарівною атмосферою Нового року і Різдва. Із казковими героями біля ялинки водили новорічні хороводи дітлахи, які отримали солодкі подарунки за гарні танці.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 20 грудня 2018 року, о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів заступник голови  постійної комісії В. Сатановський.

На розгляд комісії було винесені наступні питання:

1. Про продовження терміну дії районної Цільової програми територіальної оборони у Казанківському районі на 2017-2018 роки на 2019 рік.

2. Про продовження терміну дії  Районної програми удосконалення системи мобілізаційної підготовки та мобілізації Казанківського району на 2015-2017 роки на 2019 рік.

3. Про план роботи Казанківської районної ради на 2019 рік.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук