Війна, що прийшла на українську землю, увірвалася до кожної сім'ї, до кожної оселі, відібрала мільйони молодих життів, спотворила нашу чудову природу, перетворила у руїни тисячі міст і сіл, проте наш народ залишився незламним у титанічній битві, якої ще не знала історія.

Сьогодні, 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до підніжжя меморіального комплексу загиблим воїнам лягли квіти…

Голова райдержадміністрації Наталія КАЗАРІНА, голова районної ради Василь КОНІЩУК, Казанківський селищний голова Олексій АСМОЛОВ хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 8 травня голова районної ради Василь КОНІЩУК, голова райдержадміністрації Наталія КАЗАРІНА, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віта ПЕРЧИЦЬ, Миколо-Гулаківський сільський голова Людмила КРИВОНОС привітали інваліда Великої вітчизняної війни мешканця с. Миколо-Гулак Онищенко Миколу Антоновича з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги.

Очільники району подякували ветерану за мужність, відвагу, особистий внесок у визволення Батьківщини від фашизму та побажали найціннішого багатства – міцного здоров’я, достатку і миру на нашій рідній землі.

Детальніше...

 

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 75 років тому ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Детальніше...

 

 

Шановні жителі Казанківщини, щиро і сердечно вітаю усіх вас з Першотравнем – святом Весни і Праці.

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Детальніше...

 

 

З робочою поїздкою 27 квітня 2020 року Казанківський район відвідала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.  В робочій зустрічі на території КНП Казанківська ЦРЛ прийняли участь депутати обласної ради Анна Воронок, Володимир Фроленко, Олена Малиновська, голова районної ради Коніщук В.В., селищний голова Асмолов О.В., Директор КНП головний лікар Безкоровайний М.М.

Було обговорено важливі питання – це забезпечення індивідуальними засобами захисту від СОVID-19 медичних працівників, використання коштів субвенції з обласного бюджету на дані заходи.

Голова районної ради порушив питання надання підтримки з обласного бюджету для завершення ремонту другого корпусу лікарні.

 

Детальніше...

 

У сучасній Україні на Казначейську службу покладені надзвичайно важливі функції, без яких неможливо уявити стабільність фінансової системи держави. Працювати з фінансами – велика відповідальність, і ось вже чверть століття з дня у день казначейство забезпечує фінансову безпеку України!

Шановні казначеї!

Сердечно вітаю кожного з вас зі святом – Днем створення Державної казначейської служби України! Велика дяка вам за сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків. Щиро бажаю міцного здоров’я, добробуту, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення у щоденній праці, безупинного руху до нових здобутків, блискучих ідей та реалізації творчих планів!

 

Голова районної ради                                                                   Василь КОНІЩУК

 

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до

ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці. Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

У процесі підготовки до відзначення Дня охорони праці в Україні, яка фактично збіглася в часі з першими проявами «коронакризи», стало зрозумілим, що перед усім українським суспільством постав досі нечуваний виклик, який вимагає особливих заходів та зусиль.

Детальніше...

 

Сьогодні, 24 квітня, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в смт Казанка, відбувся мітинг-реквієм з нагоди 34-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна, селищний голова О. Асмолов та небайдужі мешканці району вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв-ліквідаторів, а також поклали квіти до пам’ятного знаку нашим землякам – учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук