08 серпня 2018 року проведено командно-штабне навчання Казанківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області на тему: « Управління діями органів управління та силами Казанківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», в якому взяв участь голова районної ради В. Коніщук.

Детальніше...

 

06 липня 2018 року голова районної ради В. Коніщук взяв участь в апаратній нараді з керівниками відділів, управлінь, служб та сільськими головами району, яку провів перший заступник голови Казанківської райдержадміністрації В. Вербовий.

 

Детальніше...

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон, яким встановлено основні принципи та вимоги до органічного виробництва Реалізація норм Закону забезпечить удосконалення й гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері виробництва та обігу органічних продуктів та сприятиме створенню прозорих умов господарювання, зменшенню недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Детальніше...

 

Кожен рік 28 липня православні віруючі проводять Хресний хід. Цей день вибраний не випадково. Це свято відзначають у день народження київського князя Володимира Великого. Саме він у 988 році зробив християнство вірою Київської Русі.

Детальніше...

 

Сьогодні, 26 липня 2018 року, голова районної ради В.Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко провели виїзний прийом громадян у с. Новофедорівка. В. Коніщук та В. Притуленко разом з сільським головою О. Бойко ознайомились з роботою об’єктів соціальної сфери, зокрема побували в сільському будинку культури, де їм розповіли про  досягнення дитячої та дорослої групи танцювального колективу.

Після цього відвідали Новофедорівську загальноосвітню школу, поцікавилися підготовкою загальноосвітнього закладу та дитячого садка до роботи в осінньо-зимовий період. Новофедорівський сільський голова О. Бойко запевнив, що дані заклади готові до опалювального періоду.

Детальніше...

 

25 липня  2018 року відбулась XХІІІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 19 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О.Жорова, перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області О.Солованюк, депутат Миколаївської обласної ради І.Чіпак, керівники установ та організацій району, сільські голови.

На початку засідання заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області О.Солованюк виступив з інформацією про стан законності та охорони громадського порядку на території Казанківського району.

Після цього, у ході пленарного засідання, депутати розглянули наступні питання:

Детальніше...

 

24 липня 2018 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісії В.М. Мерзлікіна. В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В.В. Коніщук.

Детальніше...

 

Триває процес передачі комунального майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Казанківського району Миколаївської області у комунальну власність ОТГ. Тож 24 липня 2018 року о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яку провів голова постійної комісії В. Новгородський, на порядку денному якої розглядалися наступні питання:

- Про безоплатну передачу комунального майна – Казанківську дитячу музичну школу, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Казанківського району Миколаївської області, у комунальну власність Казанківської селищної ради.

Детальніше...

 

16 липня 2018 року голова Казанківської районної ради В. Коніщук взяв участь у розширеній апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району, яку провела голова райдержадміністрації О.Жорова. На нараді мова йшла про соціально-економічну ситуацію в районі, наповнення районного бюджету, а також виконання його видаткової частини, раціонального використання бюджетних коштів.

Детальніше...

 

В одному з приміщень районного будинку культури відбулось урочисте відкриття відремонтованого класу для занять аматорських вокально-хорових колективів.

В урочистому відкритті класу взяли участь голова Казанківської районної ради В. Коніщук, голова Казанківської районної державної адміністрації                  О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов.

Варто зазначити, що кошти на ремонт та облаштування класу для хорового співу були виділені депутатами районної ради.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук