Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку.

Детальніше...

 

Відбулась важлива нарада за участю селищного, сільських голів, інших розпорядників бюджетних коштів, яку провела начальник головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області О. Лук’яненко. Під час робочої зустрічі О. Лук’яненко поінформувала присутніх про зміни в бюджетному законодавстві, застосування новітніх технологій, необхідності контролю за використанням бюджетних коштів, а також відповіла на низку запитань учасників наради

Детальніше...

 

10 квітня 2019 року відбулась 28 сесія районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про призначення Фурсової Л.В. на посаду директора комунальної установи «Казанківський районний центр по обслуговуванню закладів освіти та культури» Казанківської районної ради Миколаївської області».

Детальніше...

 

10 квітня 2019 року о 9:00 відбулись засідання постійних комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, благоустрою та охорони навколишнього середовища, які провели голови комісій В. Мерзлікіна та В. Кузін.

Детальніше...

 

У кімнаті депутатської роботи 8 квітня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, на якому було розглянуто питання порядку денного наступної сесії районної ради стосовно затвердження акту приймання- передачі комунального майна ПП «Голос Казанківщини» та передачі майна на баланс райлікарні.

 

Детальніше...

 

14 березня всі ми у нашій українській державі відзначаємо День українського добровольця! Цей день нагадує нам про буремні події весни 2014 року, коли справжні патріоти-добровольці стали на захист нашого суверенітету та незалежності. Тоді виник масовий добровольчий рух, який став основою і рушійною силою нового українського війська. Саме 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців-добровольців прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області, що й стало початком славного бойового шляху першого добровольчого батальйону. У лічені дні їм довелось стати професійними солдатами, які вступили в бій за нашу Батьківщину.

Детальніше...

 

12 березня 2019 року о 10:00 відбулась нарада за участі сільських голів, яку провели голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова. Під час наради мова йшла про стан виконання місцевих бюджетів, необхідність дотримання заходів з пожежної безпеки у весняний період, підготовку до призова на військову службу, надання соціальних послуг стосовно зайнятості населення. З усіх розглянутих питань після детального обговорення було надано відповідні доручення

Детальніше...

 

Наш Казанківський район 11 березня 2019 року передав Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України!», присвячену 75-й річниці визволення нашої Вітчизни від фашистських загарбників в роки Другої світової війни, нашим сусідам – представникам Новобузького району. В цьому важливому заході від Казанківщини взяли участь голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, голова районної організації ветерані М. Ризук

Детальніше...

 

У великому залі районного Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди прекрасного весняного свята – 8 Березя. З теплими і щирими словами привітання до жінок звернулись голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко. Потім для всіх присутніх відбувся великий святковий концерт учасників художньої самодіяльності нашого району

Детальніше...

 

Дорогі мешканці Казанківщини! Цьогоріч 9 березня ми з вами відзначаємо 75-ту річницю визволення Казанківського району від нацистських загарбників. У цей день згадуємо всіх, хто без страху ламав ворожі плани, тих, хто віддав життя в жорстокій битві за свободу.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук