Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста. У цей святковий для Вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Детальніше...

 

Казанківська районна рада висловлює щирі співчуття сім’ї та родині з приводу передчасної смерті поета, перекладача, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії, головного редактора часопису «Соборна вулиця» – Дмитра Дмитровича Креміня.

Детальніше...

 

На базі СТОВ «Відродження» відбувся семінар «Технології вирощування ріпаку та зернових культур» в якому взяв участь голова районної ради В. Коніщук, керівники сільськогосподарських підприємств з Казанківського, Березнегуватського, Баштанського, Новобузького районів та представники компанії «Сингента».

Детальніше...

 

Всеукраїнська акція «День української вишиванки» була започаткована студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році

Детальніше...

 

Сім’я – це та основа суспільства, яка допомагає кожній людині реалізувати свої можливості, долати життєві негаразди, відчувати підтримку та любов рідних.

Саме українська сім’я славиться шанобливим ставленням до родинних цінностей. Коли в родинні панує злагода та повага, вміння чути та розуміти один одного, то тоді, вона стає маленькою цеглинкою з якої складається добробут, стабільність, а саме головне спокій у нашій великій державі

Детальніше...

 

8 травня голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, начальник управління соціального захисту населення В. Перчиць разом з головами відповідних територіальних громад, відвідали учасників бойових дій Другої світової війни – П. Натального в с. Каширівка, та М. Онищенка в с. Миколо-Гулак, привітавши фронтовиків з нагоди великого свята – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Детальніше...

 

8 травня колона у складі керівників району, представників громадськості, учнівської молоді, людей старшого покоління з символічними червоними маками на грудях, запаленими свічками, лампадками, прапорами, квітами пройшлись урочистою свічковою ходою вулицею Миру до меморіального комплексу загиблим воїнам у Другій світовій війні

Детальніше...

 

p style="text-align: justify;">9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, біля меморіального комплексу загиблим воїнам відбувся мітинг за участі голови районної ради В. Коніщука, голови райдержадміністрації О. Жорової, Казанківського селищного голови О. Асмолова, благочинного Казанківського округу протоієрея Сергія, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, військовослужбовців, ветеранської організації, учнівської молоді та громадськості. Присутні вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та привітали ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше

 

Детальніше...

 

 

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Детальніше...

 

У смт Казанка 26 квітня 2019 року відбувся мітинг-реквієм, присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв-ліквідаторів, а також поклали квіти до пам’ятного знаку нашим землякам – учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук