Протягом двох днів, 21 – 22 грудня 2015 року відбулись засідання постійних комісій районної ради, на яких було розглянуто питання порядку денного ІІІ сесії Казанківської районної ради 7 скликання:

1. Про продовження терміну дії на 2016-2017 роки Районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Казанківського району.
Доповідач: Корчемаха Т.Л. – начальник відділу освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації.

2. Про продовження терміну дії на 2016-2017 роки районної Програми «Молодь Казанківщини».
Доповідач: Корчемаха Т.Л. – начальник відділу освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації.

3. Про продовження терміну дії на 2016 рік Програми імунопрофілактики та захисту населення Казанківського району від інфекційних хвороб.
Доповідач: Апчел С.Я. – головний лікар Казанківської ЦРЛ.

4. Про продовження терміну дії на  2016 рік районної Програми «Репродуктивне здоров'я населення Казанківського району»
Доповідач: Апчел С.Я. – головний лікар Казанківської ЦРЛ.

Детальніше...

 

Напередодні свята Дня святого Миколая у Володимирівській школі-інтернат побував голова Казанківської районної ради В.І. Кузін. У навчальному закладі відбулась урочиста лінійка на якій вихованців та працівників школи з святом привітав В.І Кузін. Голова районної ради також побажав всім міцного здоров’я, а педагогам – успіхів у роботі, мудрості у вихованні підростаючого покоління. В цей же день діти одержали такі очикувані подарунки. Директор школи Б. Абрамович висловив щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради І.І. Чіпаку за постійну і дієву підтримку вихованців Володимирівської школи-інтернат.

 

 

Детальніше...

 

До голови Казанківської районної ради В.І. Кузіна звернулась дирекція Веселобалківської ЗОШ з проханням допомогти в ремонті даху освітнього закладу. До вирішення цього питання разом з В.І. Кузіним долучився депутат Миколаївської обласної ради І.І. Чіпак, який виділив необхідні матеріали і кошти. У стислі терміни було замінено кілька листів шиферу та відремонтовано коньки даху школи.

Якісно виконані роботи на даху освітнього закладу тепер надійно захищають будівлю школи від протікання та продовжують строк іїї служби.

 

У районному будинку культури відбулись урочисті збори з нагоди свята – День місцевого самоврядування.

Присутніх з святом привітав голова Казанківської районної ради В.І. Кузін. В своєму виступі В.І. Кузін зазначив наступне:
«Сьогодні минає п’ятнадцятий рік, як у нашій незалежній країні ми відзначаємо День місцевого самоврядування.

Це свято, як визнання на державному рівні великого значення місцевого самоврядування, демократизації суспільних відносин та зміцнення Української державності, було започатковане згідно з Указом Президента України 7 грудня 2000 року. Місцеве самоврядування, гарантоване конституцією України, є одним з визначальних елементів демократичного устрою країни, через яке до вирішення питань життєдіяльності територіальних громад залучаються широкі кола виборців. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їх членів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ району. Важко знайти в житті громад такі питання, розв’язання яких не здійснювалось би без місцевих рад.

Детальніше...

 

У суботу, 17 жовтня 2015 року, у залі районного будинку культури відбулись урочистості і великий святковий концерт з нагоди 215 річниці з дня заснування смт Казанка. Казанківців з святом щиро й сердечно привітав голова Казанківської районної ради В.І. Кузін.

 

 

Детальніше...

 

17 квітня 20015 року відбулась районна звітно-виборна конференція профспілки працівників державних установ. З доповіддю про проведену роботу виступила голова районної організації профспілки працівників державних установ Л. Ковалюк. Вона поінформувала делегатів про роботу профспілкових організацій за звітний період.

Головою Казанківської районної профспілкової організації працівників державних установ було обрано Л. Ковалюк. Також обрано делегатів на обласну профспілкову конференцію.

В роботі районної звітно-виборної конференції профспілки працівників державних установ взяв участь і виступив голова Казанківської районної ради В. Кузін.

 

13 квітня 2015 року на площі біля районного Будинку культури відбувся благодійний дитячий Великодній ярмарок «Великдень всіх нас на гостини просить».

На свято казанківці приходили цілими родинами, серед інших на заході були представники підприємств та установ райцентру, дуже багато дітей. Цікава концертна програма, величезний вибір виробів декоративно-прикладного мистецтва  та апетитної випічки, яку представили на ярмарку школярі району створили незабутню атмосферу. Окрасою заходу стала виставка-продаж вихованців Казанківського будинку дитячої та юнацької творчості, на якій були представлені сувеніри, що відображають культуру, історію та самобутність нашої держави.

Активну участь в ярмарці взяли учні Казанківських №1, 2, 4 ЗОШ, Миколо-Гулаківської, Новоданилівської, Веселобалківської, Великоолександрівської загальноосвітніх шкіл, а також Казанківської гуманітарної гімназії.

В благодійному  ярмарку взяв участь голова районної ради В.Кузін.

Він оглянув вироби школярів,  і придбав кілька експонатів.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук