18 січня голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Вербового, заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка, лікарів та медпрацівників урочисто вручили в.о. головного лікаря центральної районної лікарні О.Мамотенко ключі від автомобіля швидкої допомоги ГАЗ-2705, придбаного за кошти районного бюджету у сумі 380 тис. грн. та кошти обласного бюджету, виділені за сприяння депутата обласної ради І.Чіпака у сумі 250 тис. грн.

Детальніше...

 

18 січня 2018 року відбулася ІІ сесія Казанківської селищної ради 7-го скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова,   та в.о. старост.

На порядку денному розглядалися питання щодо бюджету та плану роботи Казанківської селищної ради на 2018 рік, покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення держаної реєстрації актів цивільного стану на в.о. старости, виготовлення гербових номерних печаток для довідок та штампів виконавчого комітету Казанківської селищної ради для в.о. старост, про встановлення умови оплати праці селищного голови та заступника селищного голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна, а також земельні питання.

 

Детальніше...

 

17 січня 2018 року о 10.00  в приміщенні конференцзалу районної ради відбулася презентація  Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та співфінансується Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA).

Голова правління громадської організації «Всеукраїнська рада жінок-фермерів» Л.Клебанова ознайомила присутніх в залі з основною метою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, а саме підвищення прибутків малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, а також інших учасників плодоовочевого ринку.

Голова районної ради В.Коніщук прийняв участь у даному заході.

Детальніше...

 

Сьогодні, 17 січня голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова за участі заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка відвідали районний центр медико-санітарної допомоги з метою вручення комп’ютерів, оргтехніки, меблів,  які придбано за кошти районного бюджету для потреб сімейних лікарів.

Керівники району ознайомилися з температурним режимом у кабінетах, із роботою сімейних лікарів. Під час спілкування з ними обговорили   реформування первинної ланки медицини на території району та створення електронної медичної системи Health  для реєстрації хворих.

 

Детальніше...

 

14 січня 2018 року в Свято-Миколаївському храмі відбулася святкова зустріч хорів з парафій Казанківського благочиння, у виконанні яких звучали щедрівки, колядки й віншування з нагоди Різдва Христового та Дня Святого Василя.

Голова районної ради В.Коніщук привітав прихожан з Новим роком, Різдвом Христовим та з Днем Святого Василя. Побажав усім сімейного затишку, Божого благословення і миру в Україні.

 

Детальніше...

 

Детальніше...

 

На виконання Програми розвитку цивільного захисту Казанківського району та з метою поповнення матеріального резерву сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області за рахунок коштів місцевого бюджету було придбано надувний човен STORM STK360, розрахований на 4 місця з рятувальними жилетами загальною вартістю 12800 грн. Також було придбано панорамні повнолицьові маски в кількості 12 шт. на суму 54600 грн.

Детальніше...

 

В територіальному центрі соціального обслуговування громадян на виконання припису служби цивільного захисту усунено недоліки, які могли стати причиною пожежі, а саме: проведено вогнезахисну обробку дерев'яних конструкцій покрівлі та встановлено автоматичну пожежну сигналізацію вартістю 46999 грн. Дані кошти були виділені з районного бюджету.

Голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий та начальник Казанківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області О.Кравцов відвідали територіальний центр соціального обслуговування щоб переконатися в тому, що встановлена пожежна сигналізація працює та громадяни, які там перебувають знаходяться у безпеці.

Детальніше...

 

10 січня 2018 року відбулася перша сесія Казанківської селищної ради 7-го скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова,  начальник Казанківського відділення Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області М.Мачушенко, сільські голови, громади яких увійшли до складу ОТГ.

Голова територіальної виборчої комісії Т.Швецова повідомила про початок повноважень депутатів Казанківської селищної ради 7-го скликання та Казанківського селищного голови.

На порядку денному розглядалися питання обрання секретаря селищної ради, затвердження Положення про старосту сіл та селищ Казанківської ОТГ, покладання обов’язків старости, утворення постійних комісій Казанківської селищної ради сьомого скликання, обрання голів комісій та затвердження їх складу, затвердження Положення про постійні комісії Казанківської селищної ради, структури та штатної чисельності апарату Казанківської селищної ради та її виконавчих органів, виконавчий комітет Казанківської селищної ради, присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові та реорганізацію сільських рад, які увійшли до складу Казанківської селищної ради.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук