Сьогодні, 18 травня, в Міжнародний день музеїв, голова районної ради Василь Коніщук, голова Казанківської районної державної адміністрації Наталія Казаріна та керівник апарату райдержадміністрації Інна Онищенко привітали Наталію Дмитрівну Маслову – директора Казанківського районного народного історичного музею з професійним святом та вручили Подяку за сумлінну працю, відданість обраній справі, особистий вагомий внесок у зростання культурної і патріотичної свідомості казанківців різних поколінь. У своєму виступі Василь Коніщук підкреслив професіоналізм, творчий підхід, які притаманні Наталі Дмитрівні, та побажав подальших успіхів у її важливій діяльності.

Детальніше...

 

Вітаю всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина степової Казанківщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Казанківщина володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми та мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музеїв нашого району щоденно відкривають це багатство людям.

Зичу всім музейним працівникам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок, здоров’я й щастя Вам! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових професійних та життєвих успіхів в ім’я утвердження високих ідеалів добра і краси.

Голова районної ради Василь КОНІЩУК

 

 

В  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, які загинули від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів. Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», стратили або прирекли на тортури і голодну смерть на засланні.

За період Великого терору на території УРСР, за оцінками істориків, було засуджено 198 918 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілу. Решту було відправлено до в`язниць та таборів.

Детальніше...

 

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.

Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи.

Детальніше...

 

 

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засноване тільки в 1974 році.

Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найнтінгейл. Всесвітній день медичних сестер за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста є саме в її честь, в день її народження — 12 травня.

У всі часи зосередженням милосердя були жінки. Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомагають здолати хвороби.

Детальніше...

 

Війна, що прийшла на українську землю, увірвалася до кожної сім'ї, до кожної оселі, відібрала мільйони молодих життів, спотворила нашу чудову природу, перетворила у руїни тисячі міст і сіл, проте наш народ залишився незламним у титанічній битві, якої ще не знала історія.

Сьогодні, 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до підніжжя меморіального комплексу загиблим воїнам лягли квіти…

Голова райдержадміністрації Наталія КАЗАРІНА, голова районної ради Василь КОНІЩУК, Казанківський селищний голова Олексій АСМОЛОВ хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 8 травня голова районної ради Василь КОНІЩУК, голова райдержадміністрації Наталія КАЗАРІНА, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віта ПЕРЧИЦЬ, Миколо-Гулаківський сільський голова Людмила КРИВОНОС привітали інваліда Великої вітчизняної війни мешканця с. Миколо-Гулак Онищенко Миколу Антоновича з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги.

Очільники району подякували ветерану за мужність, відвагу, особистий внесок у визволення Батьківщини від фашизму та побажали найціннішого багатства – міцного здоров’я, достатку і миру на нашій рідній землі.

Детальніше...

 

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 75 років тому ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук