3-4 липня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради, які провели їх голови В.Кузін, В.Мерззлікіна, І.Панчук. Депутати розглянули питання порядку денного наступної 29-ї сесії районної ради. Після детального обговорення члени комісій ухвалили відповідні рішення

Детальніше...

 

Наша молодь – майбутнє рідного Казанківського краю, своєї Батьківщини. Адже саме від активної громадянської позиції молодого покоління, вашого завзяття залежить завтрашній день і перспективи розвитку. Адже енергія молодих допомагає по-новому творчо наблизитися до вирішення існуючих проблем, подолати труднощі та досягти реалізації поставленої мети.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району, дорогі земляки! Від депутатського корпусу, себе особисто щиро й сердечно вітаю вас з великим державним святом - Днем Конституції України! Саме Конституція гарантує громадянам загальновизнані права та свободи, закріплює ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Детальніше...

 

З нагоди свята – Дня державної служби відбулись урочисті заходи. З щирими словами привітання до державних службовців звернулись голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова. У своєму виступі В. Коніщук зокрема побажав державним службовцям добра та щастя, міцного здоров’я, морального та матеріального задоволення від такої почесної праці. Віри у себе і щасливе майбутнє України.

Детальніше...

 

21 червня в смт Казанка відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, селищний голова О. Асмолов, представники громадськості поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам. В своєму виступі голова районної ради В. Коніщук зазначив, що пам'ять про загиблих героїв вічно зберігатимуть прийдешні покоління. Також учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв тієї страшної війни.

Детальніше...

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Детальніше...

 

У районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Присутніх у залі щиро й сердечно привітали з святом керуючий справами районної ради Ю. Хіль, селищний голова О. Асмолов, депутат обласної ради В. Фроленко, в.о. головного лікаря ЦРЛ О. Момотенко, заступник керівника закладу сімейної медицини О. Щербакова.

Грамотами районної ради було нагороджено лікарів Т. Кузьму, Л. Апчел, О. Познякову, медичних сестер І. Єфремову, С. Степанову, О. Рябоконь.

Детальніше...

 

Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Детальніше...

 

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника. Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Детальніше...

 

08 червня 2019 року, за традицією, на центральному стадіоні смт Казанка пройшов футбольний турнір пам’яті братів Вінівітіних. На стадіон прийшли місцеві шанувальники цієї популярної гри, аби віддати данину пам’яті двом відомим казанківським футболістам – братам Юрію та Євгену Вінівітіним

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук