14 лютого 2018 року заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко провів нараду за участі голови районної ради В.Коніщука, Казанківського селищного голови О.Асмолова, головного лікаря РЦПМСД В.Соколова із завідувачами ФАПів та сільських амбулаторій району, сільськими головами та в.о. старост.

Детальніше...

 

14 лютого 2018 року напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам в смт Казанка пройшов мітинг «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять».

Перед присутніми виступили голова районної ради В.Коніщук, перший заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов, т.в.о. районного військового комісара майор М.Шевчук, голова районного осередку воїнів-інтернаціоналістів А.Коптєв.

Детальніше...

 

01 лютого 2018 року голова районної ради В.Коніщук прийняв участь у робочій нараді, яку провела голова РДА О.Жорова, щодо реалізації п’яти інвестиційних проектів, які виставлені на платформу Мінрегіон для участі у конкурсному відборі проектів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Детальніше...

 

01 лютого голова районної ради В.Коніщук прийняв участь у робочій нараді щодо розгляду проектів із впровадження енергозберігаючих заходів та заміну системи опалення у закладах соціально-культурної сфери району, заплановані для реалізації у 2018 році, яку провела голова райдержадміністрації О.Жорова.

У роботі наради також взяли участь перший заступник голови РДА В.Вербовий, Казанківський селищний голова О.Асмолов, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та з питань ЦЗ РДА Н.Химуля, керівник ДЮСШ Л.Дема, директор РБК Т.Швецова.

Детальніше...

 

29 січня Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут, день пам’яті про подвиг українських студентів, полеглих у бою з чотиритисячною армією. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Детальніше...

 

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Геноциди – найстрашніша і найганебніша сторінка історії людства. А Голокост – чи на найжорстокіший геноцид останніх століть, що забрав третину єврейського народу.

Детальніше...

 

24 січня 2018 року відбулась XІХ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 20 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О.Жорова,   перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий,  заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, керівники установ та організацій району, сільські голови.

На початку засідання сесії голова районної ради В.Коніщук привітав усіх депутатів-іменинників, які святкували свій день народження в січні місяці, а саме: В.Притуленка, В.Малика, М.Євдокімова.

Також В.Коніщук привітав усіх присутніх в залі зі святом, з Днем Соборності, яке вся Україна святкувала 22 січня. З нагоди свята та за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, плідну співпрацю, активну громадську діяльність та високий професіоналізм голова районної ради нагородив грамотами:

О.Мозгового – депутата Казанківської районної ради;

П.Довгого –  Володимирівського сільського голову;

В.Мерзлікіну – депутата Казанківської районної ради, голову постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Детальніше...

 

24 січня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

На розгляд комісії були винесені питання затвердження грошової оцінки земельних ділянок. З даних питань виступив перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий.

Також було розглянуто лист Державного підприємства «Володимирівське лісове господарство»  від 10.01.2018 р. № 10.

В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук.

З розглянутих питань постійна комісія ухвалила відповідні рекомендації.

Детальніше...

 

24 січня 2018 року о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів голова  постійної комісії І. Панчук.

На розгляд комісії було винесено питання про дострокове припинення повноважень депутата Казанківської районної ради сьомого скликання Дорошенка В.Г. на підставі особистої заяви.

В роботі комісії взяв участь керуючий справами районної ради Ю.Хіль.

 

Детальніше...

 

23 січня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, в якій взяли участь голова районної ради  В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Голова постійної комісії В. Новгородський ознайомив присутніх з порядком денним, а саме:

1. Про внесення уточнень до рішення районної ради «Про районний бюджет Казанківського району на 2018 рік».

2. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук