13 квітня 2018 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісій В. Мерзлікіна.

Детальніше...

 

13 квітня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

Детальніше...

 

Щорічно, 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

Детальніше...

 

11.04.2018 року у великому залі приміщення райдержадміністрації відбувся семінар за участю представників Благодійного фонду ЛАСКА на тему: «Організація та функціонування обслуговуючого кооперативу». В семінарі взяли участь голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, сільські голови,  землевпорядники, власники особистих селянських господарств.

Завідуючий кафедрою рослинництва МНАУ  О.Коваленко ознайомив учасників семінару з базовими принципами та загальними умовами створення та функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, а саме: розробка статуту, членство та трудові відносини, оподаткування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та юридичне оформлення договірних відносин.

Детальніше...

 

10 квітня на площі біля районного Будинку культури відбувся традиційний благодійний Великодній ярмарок «Веселково на Великдень сонце виграє!»

Метою районного благодійного ярмарку був збір Великодніх кошиків для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Сільськими радами та загальноосвітніми, дошкільними навчальними закладами до продажу було представлено  багатий асортимент святкового товару: вироби декоративно-прикладного мистецтва, оригінальні Великодні подарунки, запашні паски, кулінарні ласощі, авторські прикраси в різних жанрах і стилях.

 

Детальніше...

 

Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку.

Детальніше...

 

До 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки у всіх обласних центрах країни відкриється виставка “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921”.

Сьогодні, 28 березня 2018 року, відбулося відкриття цієї виставки в нашій рідній Казанці, за участі керівників району, громадськості. Екскурсію по виставці провела вчитель історії Казанківської ЗОШ №1, В.Ликова.

Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та присвячена подіям Української революції 1917-1921 років, а саме важливим процесам, що паралельно відбуваються на території нашої держави: державного будівництва, творенню української політичної нації, відродженню української науки, культури, освіти, духовності тощо.

 

Детальніше...

 

У рамках Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на 2018-2019 роки, Парламент підтримав вже 10 важливих євроінтеграційних законопроектів.

Зокрема, Верховна Рада України 7 законопроектів ухвалила у першому і 3 законопроекти у другому читанні.

Детальніше...

 

У понеділок, 2 квітня, розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

Відтепер вибирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки.

Детальніше...

 

За сприяння та підтримки народного депутата України А. Вадатурського для загальноосвітніх навчальних закладів району були придбані настільні столи з тенісу за кошти державного бюджету у співфінансуванні з районним бюджетом.

16 березня 2018 року в дитячій юнацькій спортивній школі пройшов районний турнір із настільного тенісу серед учнів-переможців загальношкільних змагань, в якому взяли участь 15 шкіл району.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук