7 березня 2018 року в фойє районного Будинку культури відбулося відкриття виставки «Перші особи району: ретроспектива», присвяченої 95-річчю утворення Казанківського району. У виставці взяли участь голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, Казанківський селищний голова О.Асмолов та громадськість.

Детальніше...

 

9 березня 2018 року виповнюється сімдесят чотири роки з дня визволення смт Казанка від нацистських загарбників.

Сьогодні, 7 березня 2018 року, напередодні цієї визначної події, у великій залі райдержадміністрації відбулася інформаційна година «Як це було» за участі голови районної ради В.Коніщука, голови райдержадміністрації О.Жорової, керівників установ та організацій району, громадськості.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 28 лютого, в районному народному історичному музеї відбулося перше засідання клубу «Книга життя» за участі голови районної ради В.Коніщука, заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка,  громадськості.

У ході засідання, з нагоди 90-річчя Івана Гавриловича Богдана, було представлено виставку «Барви життя». Директор районного народного історичного музею Н.Маслова та директор централізованої бібліотечної системи Л.Крюкова розповіли про життєвий шлях нашого земляка, уродженця с. Дмитро-Білівка, Івана Гавриловича Богдана - першого серед українських борців олімпійського чемпіона у важкій вазі, заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України.

 

Детальніше...

 

22 лютого 2018 року відбулась XХ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 17 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О.Жорова.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Казанківського району за 2017 рік.

2. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

 

Детальніше...

 

22 лютого 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, в якій взяли участь голова районної ради  В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко.

Голова постійної комісії В. Новгородський ознайомив присутніх з порядком денним, а саме:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Казанківського району за 2017 рік.

2. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

Детальніше...

 

Сьогодні, 21 лютого, в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-навчання, організований начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Бондар, на тему: «Особливості проведення комплексу весняно-польових робіт та догляду за сільськогосподарськими культурами у 2018 році

 

Детальніше...

 

Всесвітній день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Детальніше...

 

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), указом президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

Саме сьогодні, 20 лютого 2018 року, виповнюється четверта річниця кривавих подій на Майдані. В цей день біля пам’ятного знака Казанської ікони Божої Матері, голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури О.Солованюк, начальник Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури М.Мачушенко, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко,  керівники установ та організацій району, громадськість взяли участь в панахиді за Героїв Небесної Сотні, яку відправив благочинний Казанківського округу протоієрей Сергій.

 

Детальніше...

 

Шановні земляки, дорогі Казанківці!

Сьогодні, 20 лютого, ми вшануємо пам'ять Героїв Небесної Сотні. Подвиг справжніх патріотів, що назавжди змінив хід історії нашої держави, без сумніву, заслуговує гідного вшанування.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук