7 травня 2018 року в рамках проекту «Нова українська школа», що має за мету впровадити новий стандарт освіти для початкової школи та надати їй якісного змісту, голова районної ради В.Коніщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В.Вербовим відвідали Миколо-Гулаківську та Каширівську загальноосвітні школи.

Детальніше...

 

Стало доброю традицією з боку керівництва районунапередодні відзначення Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став виключенням.

7 травня голова районної ради В. Коніщук,перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий, начальник управління соціального захисту населення В.Перчиць,голова районної організації ветеранів М.Ризук разом з головами відповідних територіальних громад, відвідали учасників бойових дій Другої світової війни П.Натального(Каширівська сільська рада) та М.Онищенка (Миколо-Гулаківська сільська рада), привітавши фронтовиків з нагоди великого свята – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 26 квітня 2018 року, з нагоди 32-х роковин аварії на ЧАЕС, у День пам'яті, скорботи і роздумів, біля пам’ятного знаку жертвам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг-реквієм за участі керівників району, ліквідаторів та громадськості.

Детальніше...

 

Сьогодні минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Ця трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

Детальніше...

 

22 квітня в Миколаївському обласному палаці культури відбувся обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів», на якому свої таланти продемонстрували найкращі колективи Миколаївщини.

У цьогорічній конкурсній програмі взяли участь 16 кращих вокально-хорових колективів Миколаївської області, а це — більше 500 учасників з Арбузинського, Братського, Баштанського, Веселинівського, Снігурівського, Новоодеського, Казанківського, Миколаївського, Новобузького, Вознесенського, Єланецького районів, а також міст Очаків та Миколаїв.

 

Детальніше...

 

Звітний концерт — це свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через велику працю та наполегливість. Тож, 21 квітня 2018 року, в районному Будинку культури  зразковий танцювальний колектив «Дивоцвіт», керівником якого є М.Юркова, подарував нам усім неймовірне свято танцю.

На гостей концерту чекали танцювальні композиції на всі смаки, різнобарв’я стилів, яскраві костюми, а головне — дитяча творчість, помножена на їх талант і підкріплена досвідом керівника колективу.

Детальніше...

 

21 квітня на центральному стадіоні смт Казанка відбулись ігри Кубку «Відкриття футбольного сезону Казанківського району». Зі словами привітання до учасників змагань звернулись голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова.

Детальніше...

 

20 квітня 2018 року, у межах щорічної акції «За чисте довкілля», відбулася толока за участі голови районної ради В.Коніщука, голови райдержадміністрації О.Жорової, керівників та трудових колективів організацій, установ району, учнівської молоді, під час якої учасники акції висадили дерева, поліпшили санітарний стан територій та пам’ятних місць селища.

Детальніше...

 

18 квітня 2018 року відбулась XХІІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 19 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О.Жорова, перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови.

На початку засідання сесії голова районної ради В.Коніщук привітав  іменинників, які святкували свій день народження в квітні місяці, а саме: депутата районної ради А.Журбу та Новофедорівського сільського голову О.Бойка.

Детальніше...

 

13 квітня 2018 року о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів голова постійної комісії І. Панчук.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук