Сьогодні, 25 травня 2018 року, за багаторічною традицією, в усіх школах району відбулось свято останнього дзвоника.  Керуючий справами районної ради Ю. Хіль привітав учнів, вчителів, батьків та гостей свята у Казанківській ЗОШ № 1. Начальник організаційного відділу районної ради Є. Іванов звернувся з словами привітання до учасників урочистої лінійки у Казанківській ЗОШ №4. Казанкіську гуманітарну гімназію відвідав та виступив з привітанням начальник загального відділу районної ради Г. Фурсов.

В цей день грамотами районної ради за сумлінну, плідну працю,  творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти, високі результати у справі навчання і виховання підростаючого покоління  було нагороджено:

Детальніше...

 

Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Детальніше...

 

У читальному залі районної бібліотеки відбувся захід, присвячений Міжнародному дню музеїв. Учасники заходу ознайомились з серією книжок та слайдами про відомі музеї різних країн світу.

Присутніх з святом привітав голова районної ради В. Коніщук та нагородив грамотою районної ради директора районного історичного музея Н. Маслову.

Детальніше...

 

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка дала життя і виростила.

У багатьох кранах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначають в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року №489/99.

В 2018 році День матері в Україні припадає на 13 травня. Тож сьогодні, напередодні свята, в фойє районного Будинку культури відбулися урочистості  під гаслом «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь»  за участі голови районної ради В. Коніщука, заступника голови райдержадміністрації В. Притуленка, матерів-героїнь з усіх сільських рад району, солдатських матерів воїнів-афганців та учасників АТО.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, біля меморіального комплексу загиблим воїнам відбувся мітинг «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього» за участі голови районної ради Василя Коніщука, голови райдержадміністрації Ольги Жорової,  Казанківського селищного голови Олексія Асмолова, заступника  керівника Баштанської місцевої прокуратури Олександра Солованюка, начальника Казанківського ВП Новобузького ВП ГУНП у Миколаївській області Віталія Сивенюка,  благочинного Казанківського округу протоієрея Сергія, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, військовослужбовців, ветеранської організації, учнівської молоді та громадськості.

Квіти від керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості лягли до підніжжя меморіального комплексу.

 

Детальніше...

 

Ввечері 8 травня, в селищі Казанка, у День пам’яті та примирення, пройшла традиційна свічкова хода. Колона у складі керівників району, учнівської молоді, громадськості з символічними червоними маками на грудях, лампадками пройшла свічковою ходою центральною вулицею селища до меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої світової війни.

Біля священного місця відбувся мітинг-пам’яті. Керівники району, громадськість поставили лампадки на знак  вшанування пам’яті про загиблих.

Також цього дня не забули згадати про першу хвилину миру, коли в 1945 році о 23.00 у Європі після капітуляції нацистської Німеччини врешті запанував мир.

 

Детальніше...

 

8 травня в районному Будинку культури відбувся тематичний концерт, присвячений 73-й річниці Перемоги «А вдячність ітиме від роду до роду в піснях і легендах про подвиг народу» за участі голови районної ради В. Коніщука, голови райдержадміністрації О.Жорової, керівників та трудових колективів установ та організацій району, учнівської молоді та громадськості.

Детальніше...

 

Сьогодні радник голови районної ради з питань залучення інвестицій та зв’язків з громадськістю Надія Малецька взяла участь у засідання комісії з розгляду мікропроектів, яку провела голова райдержадміністрації Ольга Жорова.

У роботі засідання також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Вербовий, заступник голови райдержадміністрації Володимир Притуленко, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та з питань ЦЗ райдержадміністрації Ніна Химуля, в.о. головного лікаря ЦРЛ Ольга Момотенко.

Детальніше...

 

Сьогодні, 08 травня 2018 року, голова районної ради В.Коніщук голова райдержадміністрації О.Жорова, відвідали СТОВ «Відродження», яке очолює заслужений працівник сільського господарства України, депутат обласної ради І.Чіпак.

У ході візиту директор господарства ознайомив керівників району із ходом посівної кампанії, оглянули площі, зайняті озиминою

 

Детальніше...

 

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 9 травня – 73-ю річницю Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною мільйонів життів.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук