13 серпня 2018 року голова районної ради В. Коніщук разом з головою райдержадміністрації О. Жоровою, першим заступником голови райдержадміністрації В. Вербовим та в.о. начальника управління містобудування, житлово-комунального господарства та надання адміністративних послуг Н. Химулею перевірили хід виконання та якість робіт по будівництву міні-футбольного поля зі штучним покриттям та ремонту сидінь для вболівальників.

Під час виїзної наради учасники розглянули перспективи реалізації інвестиційного проекту по ремонту центрального стадіону ФСК «Колос» та  обговорили деталі конструктивних змін.

 

Детальніше...

 

Щиро вітаю Вас зі святом Маковія!

Нехай медовий Спас принесе мир і спокій в кожну домівку, негаразди і печалі обходять Вас стороною, а щастя і удача завжди супроводжують у всіх Ваших справах!

Бажаю Всім міцного здоров’я, достатку, в серцях – милосердя, доброти та християнської любові!

Зі святом Вас!

З повагою, голова районної ради В.В. Коніщук

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Детальніше...

 

Сьогодні, 09 серпня 2018 року, благочинному Казанківського округу протоієрею Сергію виповнилося 40 років. Вже багато років отець Сергій веде свою пасту правдивою дорогою до Бога. Глибока віра, працьовитість і жертовність – це ті головні риси, якими Господь наділив нашого духівника. Тож в цей день громада Свято-Миколаївського храму привітала настоятеля церви з ювілеєм. Голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко та директор територіального центру соціального обслуговування Н.Чернецька також вирішили привітати іменинника з Днем народження.

Детальніше...

 

Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.

Детальніше...

 

08 серпня 2018 року в селищі Казанка агрофірма «Сади України», яку представила директор Л. Горкуша, провела День поля на базі СТОВ «Відродження», очолюване депутатом Миколаївської обласної ради І.Чіпаком, в якому взяв участь голова районної ради В. Коніщук.

Учасникам заходу були представлені нові сорти та гібриди соняшнику та інноваційні технології їх вирощування. Під час заходу присутні мали можливість оглянути демонстраційні поля, поспілкувалися, обмінялися досвідом. Регіональний представник ТОВ «ФМС Україна» Ю. Савченко представив учасникам новітні засоби захисту рослин.

 

Детальніше...

 

08 серпня 2018 року проведено командно-штабне навчання Казанківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області на тему: « Управління діями органів управління та силами Казанківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», в якому взяв участь голова районної ради В. Коніщук.

Детальніше...

 

06 липня 2018 року голова районної ради В. Коніщук взяв участь в апаратній нараді з керівниками відділів, управлінь, служб та сільськими головами району, яку провів перший заступник голови Казанківської райдержадміністрації В. Вербовий.

 

Детальніше...

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон, яким встановлено основні принципи та вимоги до органічного виробництва Реалізація норм Закону забезпечить удосконалення й гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері виробництва та обігу органічних продуктів та сприятиме створенню прозорих умов господарювання, зменшенню недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Детальніше...

 

Кожен рік 28 липня православні віруючі проводять Хресний хід. Цей день вибраний не випадково. Це свято відзначають у день народження київського князя Володимира Великого. Саме він у 988 році зробив християнство вірою Київської Русі.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук