Відповідно до Указу Президента України В. Зеленського «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві щорічно 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Шана і слава захисникам незалежної Української Держави!

 

У районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Дня Незалежності України.

Всіх присутніх с великими державними святами щиро й сердечно привітали керуючий справами районної ради Ю. Хіль та голова райдержадміністрації О. Жорова.

Грамотами районної ради з нагоди Дня Незалежності України було нагороджено директора Веселобалківської ЗОШ І-ІІ ступенів В. Пшонну, водія пожежної частини № 17 Д. Кривцова, Каширівського сільського голову О. Тягнирядно.

Потім для всіх учасників урочистостей відбувся святковий концерт учасників художньої самодіяльності району.

 

Детальніше...

 

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, прийміть найщиріші вітання з найбільшими державними святами українського народу – Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею Незалежності України!

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Детальніше...

 

19 серпня християни святкують Яблучний Спас, який також називають Преображенням Господнім. У цей день прийнято святити яблука у храмах, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного.

Вітаю з цим світлим і по-справжньому великим святом! Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди!

Детальніше...

 

Протягом двох днів робоча група перевіряла готовність закладів освіти Казанківського району до 2019-2020 навчального року. Члени робочої групи побували у школах та дитячих садках на території Веселобалківської, Миколо-Гулаківської, Каширівської, Новофедорівської, Новолазарівської, Шевченківської та Скобелевської сільських рад. Було відзначено, що практично всі навчальні заклади належним чином підготовлені до початку занять у новому навчальному році. У роботі цієї комісії взяв участь керуючий справами районної ради Ю. Хіль.

Детальніше...

 

Православні християни 14 серпня відзначають важливе свято – Медовий Спас. Цей день також називають Перший Спас, Спас на воді, Маковий Спас, Маковій.

В День Медового Спаса бажаю, аби у вашому житті ніколи не закінчувалось літо! Нехай ваші запаси солодких спогадів та сонячних моментів ніколи не вичерпаються, а серце завжди гріє любов близьких та компанія вірних друзів!

 

Голова районної ради В. КОНІЩУК

 

 

У кімнаті депутатської роботи 30 липня 2019 року за ініціативи голови районної ради В. Коніщука відбулось спільне засідання голів постійних комісій районної ради, в якому взяли участь їх керівники В. Новгородський, В. Кузін, В. Мерзлікіна, В. Сатановський, а також керуючий справами районної ради Ю. Хіль, перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий. Учасники засідання розглянули такі питання порядку денного: «Про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Казанківського району на 2016-2019 роки» та «Стан підготовки до опалювального періоду 2019-2020 років та завдання з підготовки об’єктів теплопостачання і теплоспоживання в Казанківській ЦРЛ». З інформацією по цих питаннях виступили В.Коніщук, В.Вербовий. Також мова йшла про перспективи фінансування ремонту місцевих доріг з обласного бюджету та вирішення кадрових питань у медичній галузі району.

Детальніше...

 

Для сільських трудівників наближається напружена пора, збирання врожаю. Тому керівникам підприємств агропромислового комплексу необхідно звернути увагу на основні вимоги правил безпеки праці при збиранні врожаю, спрямованих на попередження виробничого травматизму, які затверджені наказом Міністерства  соціальної політики України  29.08.2018  № 1240від  29.08.2018  № 1240 «Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві».

Детальніше...

 

5 липня 2019 року відбулась 29-а сесія Казанківської районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до списку присяжних Казанківського районного суду Миколаївської області.

Детальніше...

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яке провів заступник голови комісії В.Притуленко. Депутати розглянули питання порядку денного наступної 29-ї сесії районної ради. Після детального обговорення члени комісій ухвалили відповідні рішення.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук