День навколишнього середовища – це день, який покликаний вкотре привернути увагу суспільства до охорони природного середовища та відзначити заслуги і величезний внесок людей, які стоять на варті українського довкілля.

День довкілля не тільки професійне свято екологів, а й привід усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища – це наша спільна турбота.

Шановні земляки! Зробімо все для того, щоб краєвиди степової Казанківщини тішили око і веселили душу, аби наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю. Адже збереження довкілля починається з чистоти власної оселі, вулиці, села, селища.

 

Голова районної ради                                  Василь КОНІЩУК

 

Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.Цього дня разом із свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням.Бажаємо всім душевного спокою, гармонії, мудрості, добрих починань, щастя і здоров’я. Нехай Ваші серця, шановні земляки, сповняться радістю й любов'ю до ближніх, а віра стане фундаментом духовності, основою збереження людської гідності.

 

Голова районної ради             Василь КОНІЩУК

 

 

Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста. У цей святковий для Вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення! Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до Вас. Зі святом Вас, шановні журналісти!

 

Голова районної ради                                  Василь КОНІЩУК

 

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Детальніше...

 

 

 

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки – символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні! Сьогодні особливий день саме тому. Що в кожному районі, в кожному селищі і селі українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Тож від Казанківської районної ради вітаю усіх Вас, шановні земляки, з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки!!

 

Голова районної ради                              Василь КОНІЩУК

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук