Щороку, 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу у роки Другої Світової війни.

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини учасники руху опору довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Детальніше...

 

Професійне свято – День рятівника відсвяткували сьогодні Казанківські вогнеборці.  З цієї нагоди у фойє районного Будинку культури відбулись урочисті заходи. Зі словами привітання до представників відважної професії та ветеранів служби звернулися: голова райдержадміністрації О.Жорова,  керуючий справами районної ради Ю. Хіль, Казанківський селищний голова О. Асмолов, начальник Казанківського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області О. Кравцов, секретар Володимирівської сільської ради С. Переверзєва,  Благочинний Казанківського району протоієрей Сергій.

 

Детальніше...

 

Нещодавно відбулась нарада щодо функціонування медичної галузі району, в якій взяли участь голова райдержадміністрації О.Жорова, керуючий справами районної ради Ю. Хіль, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, в.о. головного лікаря ЦРЛ О. Момотенко. На нараді мова йшла, зокрема, про необхідність приведення у відповідність з нормативно-правовими документами ліжкового фонду закладу охорони здоров'я, раціонального використання бюджетних коштів, реалізації інвестиційних проектів щодо реконструкції та ремонтів корпусів районної лікарні.

Детальніше...

 

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

 

Прийміть щирі вітання з  професійним святом – Днем рятівника!

Порятунок людського життя - відповідальна, почесна і складна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Детальніше...

 

12 вересня відбулась нарада за участю керівників відповідних відділів райдержадміністрації, держпродспоживслужби, відділення МНС, національної поліції, райлікарні стосовно ситуації щодо забруднення водойми у центрі смт Казанка.

За пропозицією голови райдержадміністрації О. Жорової учасники наради побували на місці пригоди. Наочно було з’ясовано, що частина водного плеса вкрита маслянистою плямою світлого кольору, довжиною кілька десятків метрів. Причини виникнення такої ситуації з’ясовуватиме у найкоротші терміни спеціально створена робоча група з залученням відповідних фахівців селищної ради.

В нараді взяв участь і виступив керуючий справами Ю. Хіль.

 

Детальніше...

 

Щороку у 3-ті вихідні вересня в усьому світі проводиться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». В рамках цієї акції проводяться роботи по наведенню належного санітарного стану у прибережно-захисних смугах водних об’єктів, на берегах річок.

Тож звертаємось до всіх мешканців району з пропозицією підтримати цю екологічну акцію, організувати прибирання прибережно-захисних смуг навколо водойм на територіях селищної, сільських рад.

 

 

Президент України Петро Порошенко вніс до Парламенту проект Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», який було зареєстровано за номером 9055.

Проект підготовлений в тісній взаємодії з експертами Ради Європи, представниками професійної юридичної та адвокатської спільноти і був затверджений Радою з питань судової реформи.

Детальніше...

 

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Як свідчать останні події в нашій країні - боєздатна армія, безперечно потрібна кожній державі. Хоча б тому, що поважають завжди сильного. В сучасних умовах Україна будує боєздатну армію з добре підготовленими професійно та вмотивованими військовослужбовцями, і сьогодні Збройні Сили України роблять ставку саме на таких контрактників. Нова, сучасна українська армія зацікавлена в професіоналах, які люблять свою роботу, і ми сьогодні маємо шанс – дати тим, хто йде на службу, можливість займатися улюбленою справою.

 

Детальніше...

 

Про героїзм десантників 79 окремої десантно-штурмової бригади ходять легенди. Героїчний шлях 79-ої окремої аеромобільної бригади у бойових діях на Сході України розпочався, як і для інших десантних частин, з оборони з боку Криму; згодом Миколаївські десантники стали на оборону східного кордону, брали участь в операції з визволення Слов’янська, далі – Савур-могила, Зеленопілля, Маріуполь, Дебальцеве. Українці дивляться на них з повагою і вдячністю за подвиги, а ворог – зі страхом в очах.

Дії особового складу високо оцінило керівництво Міністерства оборони та держави. Ряд військовослужбовців бригади нагороджений високими державними нагородами, орденами та відзнаками

Героїчна історія 79 окремої десантно-штурмової бригади, переконливо свідчить про те, що нашим воїнам притаманні високі морально-бойові та психологічні якості, майстерність володіння бойовою технікою та зброєю, фізичне загартування та витривалість.

Детальніше...

 

01 вересня 2018 року в частині освітянських закладах Казанківського району стартував новий 2018-2019 навчальний рік – відбулись святкові заходи з нагоди Дня знань. Школи радо зустріли своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно. Голова районної ради В. Коніщук в цей день відвідав урочисту лінійку та привітав учнів у Казанківській ЗОШ № 4.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук