З нагоди великого державного свята – Дня Конституції України відбулись урочисті заходи. З щирими словами привітання до присутніх звернулись голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна, селищний голова О. Асмолов.

З нагоди Дня Конституції України голова районної ради В. Коніщук вручив Почесні грамоти Миколаївської обласної ради директору Новолазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Казанківської районної ради Миколаївської області Н. Красовіцькій та начальнику фінансово-господарського відділу, головному бухгалтеру виконавчого апарату Казанківської районної ради І. Зубель, Подяки Миколаївської обласної ради – депутатам Казанківської районної ради  7 го скликання В. Данькову та Л. Чумак. Грамоти районної ради одержали працівники підрозділу МНС І. Долина та Р. Готра, працівники управління Держказначейства Л. Соколова та С. Елик, працівник управління соціального захисту РДА Л. Шворінь та працівник фінансового відділу РДА І. Солодовчук.

Детальніше...

 

Наша молодь – майбутнє рідного степового Казанківського краю, своєї Батьківщини. Адже саме від активної громадянської позиції молодого покоління, вашого завзяття залежить завтрашній день і перспективи розвитку. Адже енергія молодих допомагає по-новому творчо наблизитися до вирішення існуючих проблем, подолати труднощі та досягти реалізації поставленої мети.

Тому з нагоди свята від депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування району бажаю усім молодим творчої енергії, сил, щоб втілити всі прагнення. Щиро зичу вам, дорогі друзі, великого особистого щастя, творчого натхнення та прихильності долі на усіх ваших життєвих дорогах! Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

 

Голова районної ради                                  Василь КОНІЩУК

 

Шановні жителі Казанківського району, дорогі земляки! Від депутатського корпусу, себе особисто щиро й сердечно вітаю вас з великим державним святом - Днем Конституції України! Саме Конституція гарантує громадянам загальновизнані права та свободи, закріплює ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Бажаємо вам здоров’я, щастя, мирного неба і віри у високе призначення та світле майбутнє нашої незалежної, соборної Української Держави.

 

Голова районної ради                               Василь КОНІЩУК

 

 

 

З нагоди свята – Дня державної служби відбулись урочисті заходи. З щирими словами привітання до державних службовців звернулись голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна. У своєму виступі В. Коніщук зокрема побажав державним службовцям добра та щастя, міцного здоров’я, морального та матеріального задоволення від такої почесної праці, віри у себе і щасливе майбутнє України.

За вагомий особистий внесок у становлення та розвиток Державної служби, підвищення авторитету Держави, фаховий рівень роботи, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня Державної служби України голова районної ради В. Коніщук вручив Грамоти районної ради начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації В. Перчиць, головному спеціалісту з питань інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату Казанківської райдержадміністрації Н. Буліч, головному спеціалісту відділу освіти, молоді, спорту та культури Казанківської райдержадміністрації М. Бутьковській та державному кадастровому реєстратору відділу у Казанківському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області О. Пихтіній.

Детальніше...

 

22 червня в смт Казанка відбулись заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна, селищний голова О. Асмолов, голова районної організації ветеранів М. Ризук поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам та до пам’ятного знаку воїнам-танкістам. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв тієї страшної війни.

Детальніше...

 

Шановні державні службовці Казанківського району. Щиро й сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Саме на вас покладається основна відповідальність у справі розбудови України, нашої степової Казанківщини, виконанні важливих функцій держави.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

 

Голова районної ради                         Василь КОНІЩУК

 

У медичних закладах відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Присутніх медпрацівників закладу сімейної медицини та райлікарні щиро й сердечно привітали з святом голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна, селищний голова О. Асмолов.

Грамотами районної ради було нагороджено лікарів В. Соколова, Л. Коптєву, Б. Ніцака, А. Дюк, медичних сестер С. Кудінову, В. Чухан.

 

Детальніше...

 

 

Шановні працівники закладів охорони здоров’я Казанківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника. Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини. Щиро бажаємо усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття та гарного настрою. Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість.

Зі святом вас! Щастя вам і добра!

 

Голова районної ради                          Василь КОНІЩУК

 

Сердечно вітаю фермерів району із професійним святом – Днем фермера. В усі часи праця на землі була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. З давніх-давен степова Казанківщина славиться дбайливими господарями, любов’ю та шаною до землі. Своїми невтомними руками, мудрістю і досвідом фермери Казанківського краю вносять вагому частку до загальнодержавного короваю. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Тож дозвольте, шановні фермери нашого району, щиро і сердечно привітати вас з професійним святом і побажати всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, мирного неба, затишку і злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні та високих врожаїв! Нехай удача посміхається вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі.

 

Голова районної ради                              Василь КОНІЩУК

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук