16 червня, в залі засідань райдержадміністрації відбулася колегія райдержадміністрації за участі голови районної ради В. Коніщука, членів колегії, керівників організацій, установ району, селищного, сільських голів.

Відповідно до порядку денного, у ході колегії обговорювались питання: про підсумки проведення весняного призову 2017 року на строкову військову службу, про хід виконання районного бюджету на 2017 рік, про результати декларування одноосібниками доходів за 2016 рік.

Детальніше...

 

16 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Участь у заходах взяли заступник голови районної ради М. Євдокімов, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов.

Детальніше...

 

12 червня 2017 року голова районної ради В. Коніщук взяв участь у нараді з сільськими головами щодо незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Казанківського району.

Не менш важливим питанням яке порушувалося на нараді, ремонт доріг, також на нараді обговорювалися питання встановлення ставок земельного податку на 2018 рік, план розвитку громад Казанківського району, відпочинок дітей у пришкільних таборах та об’єднання територіальних громад.

Детальніше...

 

9 червня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації В. Боня та голови обласної ради В. Москаленко відбулась нарада з питань протидії незаконному використанню земель на території Миколаївської області.

В нараді взяли участь заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області С. Коцюба, голови районних рад, голови райдержадміністрацій, представники ОнэТГ, національної поліції, ДФС та обласної прокуратури.

В ході наради головним з поставлених питань стало питання виявлення порушень чинного законодавства щодо використання земель сільськогосподарського призначення. Зазначимо, що функції з виявлення, протидії та притягнення до відповідальності винних у порушені норм земельного законодавства та незаконному використанні земель покладено на головне управління Держгеокадастру в Миколаївській області. Як повідомив в ході наради С. Коцюба, профільним структурним підрозділом головного управління Держгеокадастру ведеться активна робота з протидії незаконному використанню земель на території Миколаївської області, але наразі існує нехватка ресурсу для виконання роботи в необхідні терміни.

Детальніше...

 

10 червня 2016 року, за кількарічною традицією, на центральному стадіоні смт Казанка пройшов футбольний турнір пам’яті братів Вінівітіних. У турнірі взяли участь команди ветеранів футболу Баштанського, Новобузького та Казанківського району. На стадіон прийшли місцеві шанувальники цієї популярної гри, аби віддати данину пам’яті двом відомим казанківським футболістам – братам Юрію та Євгену Вінівітіним. З словами привітання до учасників турніру та глядачів звернувся голова Казанківської районної ради В. Коніщук.

Детальніше...

 

Дорогі українці!

Я – українець і я люблю свободу! Це саме те, що сьогодні відчуває кожен українець.

Шановні представники дипломатичного корпусу!

Нарешті це трапилось.

До цього дня ми йшли дуже й дуже довго і ми дуже чекали цього дня. Але ми не сиділи склавши руки – а вся країна, весь український народ наполегливо працювали, змінюючи країну.

Детальніше...

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю Вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей, яке традиційно відзначається 1 червня більш ніж у 30 країнах світу.

Діти – наше майбутнє, а, значить, – європейське майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тому основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі, прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. Обов'язок родини, школи, органів місцевого самоврядування та громадськості – подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити йому належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Детальніше...

 

У суботу, 27 травня 2017 року, Казанківська дитяча музична школа відзначила свій піввіковий ювілей. З цією знаменною подією під час урочистих заходів вихованців, педагогічний колектив, гостей свята привітали голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, в.о. начальника відділу культури, національностей та релігій С. Юркова. У своєму виступі голова районної ради В. Коніщук побажав учням та викладачам школи нових творчих здобутків, подякував батькам за те, що підтримують бажання своїх дітей опановувати музичне мистецтво!

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук