Щороку у 3-ті вихідні вересня в усьому світі проводиться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». В рамках цієї акції проводяться роботи по наведенню належного санітарного стану у прибережно-захисних смугах водних об’єктів, на берегах річок.

Тож звертаємось до всіх мешканців району з пропозицією підтримати цю екологічну акцію, організувати прибирання прибережно-захисних смуг навколо водойм на територіях селищної, сільських рад.

 

 

Президент України Петро Порошенко вніс до Парламенту проект Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», який було зареєстровано за номером 9055.

Проект підготовлений в тісній взаємодії з експертами Ради Європи, представниками професійної юридичної та адвокатської спільноти і був затверджений Радою з питань судової реформи.

Детальніше...

 

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Як свідчать останні події в нашій країні - боєздатна армія, безперечно потрібна кожній державі. Хоча б тому, що поважають завжди сильного. В сучасних умовах Україна будує боєздатну армію з добре підготовленими професійно та вмотивованими військовослужбовцями, і сьогодні Збройні Сили України роблять ставку саме на таких контрактників. Нова, сучасна українська армія зацікавлена в професіоналах, які люблять свою роботу, і ми сьогодні маємо шанс – дати тим, хто йде на службу, можливість займатися улюбленою справою.

 

Детальніше...

 

Про героїзм десантників 79 окремої десантно-штурмової бригади ходять легенди. Героїчний шлях 79-ої окремої аеромобільної бригади у бойових діях на Сході України розпочався, як і для інших десантних частин, з оборони з боку Криму; згодом Миколаївські десантники стали на оборону східного кордону, брали участь в операції з визволення Слов’янська, далі – Савур-могила, Зеленопілля, Маріуполь, Дебальцеве. Українці дивляться на них з повагою і вдячністю за подвиги, а ворог – зі страхом в очах.

Дії особового складу високо оцінило керівництво Міністерства оборони та держави. Ряд військовослужбовців бригади нагороджений високими державними нагородами, орденами та відзнаками

Героїчна історія 79 окремої десантно-штурмової бригади, переконливо свідчить про те, що нашим воїнам притаманні високі морально-бойові та психологічні якості, майстерність володіння бойовою технікою та зброєю, фізичне загартування та витривалість.

Детальніше...

 

01 вересня 2018 року в частині освітянських закладах Казанківського району стартував новий 2018-2019 навчальний рік – відбулись святкові заходи з нагоди Дня знань. Школи радо зустріли своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно. Голова районної ради В. Коніщук в цей день відвідав урочисту лінійку та привітав учнів у Казанківській ЗОШ № 4.

Детальніше...

 

 

Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил та розуму. Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої держави та, зокрема, Казанківського району.

Детальніше...

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом  – Днем нотаріату України.

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості та цілеспрямованості. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою громадян, повагою колег, шаною і любов’ю рідних!

Детальніше...

 

 

Щиро вітаю Вас зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Дорогі учні, Ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Хтось із Вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником, залишить рідну школу і обиратиме свій шлях у житті.

Детальніше...

 

Сьогодні, 30 серпня 2018 року, голова районної ради В.Коніщук, та голова райдержадміністрації О. Жорова провели виїзний прийом громадян у селах Миколо-Гулак та Каширівка.

В. Коніщук та О. Жорова разом з сільським головою Л. Кривонос відвідали Миколо-Гулаківську загальноосвітню школу та перевірили готовність до нового навчального року. Саме під час візиту до школи, майбутні школярі проводили підготовку до свята Першого дзвоника, тож керівництво району мало можливість привітати першокласників з важливою подією у їхньому житті та побажати успіхів у підкоренні вершин науки.

Детальніше...

 

Голова районної ради В. Коніщук разом з головою райдержадміністрації О. Жоровою, перевірили хід виконання робіт по ремонту водопроводу підвідних мереж, які забезпечують водою жителів сіл Михайлівка, Нововолодимирівка та Новолазарівка.

На даний час проводиться заміна застарілих іржавих труб на нові металопластикові. Завдяки цим роботам жителі громад, які отримували воду з Новобузької дільниці водопроводу будуть забезпечені водою безперебійно і без втрат.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук