Сьогодні, 30 серпня 2018 року, голова районної ради В.Коніщук, та голова райдержадміністрації О. Жорова провели виїзний прийом громадян у селах Миколо-Гулак та Каширівка.

В. Коніщук та О. Жорова разом з сільським головою Л. Кривонос відвідали Миколо-Гулаківську загальноосвітню школу та перевірили готовність до нового навчального року. Саме під час візиту до школи, майбутні школярі проводили підготовку до свята Першого дзвоника, тож керівництво району мало можливість привітати першокласників з важливою подією у їхньому житті та побажати успіхів у підкоренні вершин науки.

Детальніше...

 

Голова районної ради В. Коніщук разом з головою райдержадміністрації О. Жоровою, перевірили хід виконання робіт по ремонту водопроводу підвідних мереж, які забезпечують водою жителів сіл Михайлівка, Нововолодимирівка та Новолазарівка.

На даний час проводиться заміна застарілих іржавих труб на нові металопластикові. Завдяки цим роботам жителі громад, які отримували воду з Новобузької дільниці водопроводу будуть забезпечені водою безперебійно і без втрат.

Детальніше...

 

27 серпня 2018 року голова районної ради В.Коніщук взяв участь у семінарі на тему: «Технологія вирощування сучасних гібридів соняшнику в південному степу», який провели представники компаній «Лімагрейн Україна» та «БАСФ» на базі СТОВ «Відродження».

Детальніше...

 

Щиро вітаю вас з найбільшими державними святами українського народу – Днем Державного Прапора України, 27-ю річницею Незалежності України та 100-річчям відродження української державності!

 

Детальніше...

 

З такого гасла розпочалося святкування  найбільших державних свят українського народу – Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України в селищі Казанка 22 серпня 2018 року.

Свято розпочалося з  підняття Державного Прапора України на площа біля райдержадміністрації, вручення державних нагород учасникам АТО та паспортів – юним громадянам України.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у бойових діях в зоні АТО, а Благочинний Казанківського району протоієрей Сергій провів спільну молитву за Україну та її захисників.

Детальніше...

 

01 вересня 2018 року першокласники Казанківського району розпочнуть навчання у Новій українській школі. Що таке Нова українська школа? За словами Міністра освіти України Л. Гриневич: «Нова українська школа” – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини. Це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю».

Детальніше...

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Детальніше...

 

19 серпня ми відзначаємо давнє християнське свято – Яблучний Спас або Преображення Господнє. У народі свято Спаса пов’язане також зі святом врожаю. Благословення принесених плодів символізує життєве благополуччя, а саме свято нагадує нам про необхідність духовного зцілення.

Нехай же цей день, який знаменує собою радісну подію, буде радісним для кожного з нас і тільки зміцнить нас у своїй вірі.

Детальніше...

 

Сьогодні, 15 серпня 2018 року, голова районної ради В. Коніщук прийняв участь у робочій нараді щодо інвестиційного проекту по реконструкції центрального стадіону ФСК «Колос», яку провела голова райдержадміністрації О.Жорова.

Детальніше...

 

Сьогодні, 14 серпня 2018 року,  відбулася нарада, яку провела голова  райдержадміністрації О. Жорова  за участі голови районної ради В. Коніщука, Казанківського селищного голови О. Асмолова, першого заступника голови райдержадміністрації В. Вербового, заступника голови райдержадміністрації В. Притуленка, в.о. начальника фінансового управління, головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Казанківської РДА І. Солодовчук.

На нараді вирішувалися питання щодо передачі соціальних об’єктів в Казанківську об’єднану територіальну громаду, забезпечення тимчасового проживання дітей в гуртожитку Казанківської гуманітарної гімназії та співфінансування Комунального некомерційного підприємства «Казанківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Казанківської районної ради».

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук