24 січня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

На розгляд комісії були винесені питання затвердження грошової оцінки земельних ділянок. З даних питань виступив перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий.

Також було розглянуто лист Державного підприємства «Володимирівське лісове господарство»  від 10.01.2018 р. № 10.

В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук.

З розглянутих питань постійна комісія ухвалила відповідні рекомендації.

Детальніше...

 

24 січня 2018 року о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів голова  постійної комісії І. Панчук.

На розгляд комісії було винесено питання про дострокове припинення повноважень депутата Казанківської районної ради сьомого скликання Дорошенка В.Г. на підставі особистої заяви.

В роботі комісії взяв участь керуючий справами районної ради Ю.Хіль.

 

Детальніше...

 

23 січня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, в якій взяли участь голова районної ради  В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Голова постійної комісії В. Новгородський ознайомив присутніх з порядком денним, а саме:

1. Про внесення уточнень до рішення районної ради «Про районний бюджет Казанківського району на 2018 рік».

2. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

Детальніше...

 

23 січня 2018 року о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісій В. Мерзлікіна.

Депутати розглянули проекти рішень:

1. Про затвердження районної Комплексної програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Казанківському районі.

2. Про  стан виконання в 2017 році  Комплексної програми захисту прав дітей Казанківського району «ДИТИНСТВО» на 2013-2017 роки.

 

Детальніше...

 

22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

Ці історичні події минулого, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, а потребують осмислення історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність.

Детальніше...

 

Вітаю Вас з найбільшими християнськими святами – Богоявленням і Хрещенням Господнім! Нехай у цей Святий день в душі у кожного з Вас знайдеться місце для любові і прощення! Нехай свята вода змиє тягар проблем і занепокоєнь!

Дай Бог Вам сил зберегти чистоту помислів і відкритість душі в довгій низці нових щасливих днів Нового року! Міцної віри Вам, нової надії та нескінченного прояву доброти. Зберігайте теплоту у Вашому серці! Зі святом Вас!

 

З повагою голова районної ради                                       В.В.Коніщук

 

18 січня голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Вербового, заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка, лікарів та медпрацівників урочисто вручили в.о. головного лікаря центральної районної лікарні О.Мамотенко ключі від автомобіля швидкої допомоги ГАЗ-2705, придбаного за кошти районного бюджету у сумі 380 тис. грн. та кошти обласного бюджету, виділені за сприяння депутата обласної ради І.Чіпака у сумі 250 тис. грн.

Детальніше...

 

18 січня 2018 року відбулася ІІ сесія Казанківської селищної ради 7-го скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова,   та в.о. старост.

На порядку денному розглядалися питання щодо бюджету та плану роботи Казанківської селищної ради на 2018 рік, покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення держаної реєстрації актів цивільного стану на в.о. старости, виготовлення гербових номерних печаток для довідок та штампів виконавчого комітету Казанківської селищної ради для в.о. старост, про встановлення умови оплати праці селищного голови та заступника селищного голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна, а також земельні питання.

 

Детальніше...

 

17 січня 2018 року о 10.00  в приміщенні конференцзалу районної ради відбулася презентація  Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та співфінансується Менонітською асоціацією економічного розвитку (MEDA).

Голова правління громадської організації «Всеукраїнська рада жінок-фермерів» Л.Клебанова ознайомила присутніх в залі з основною метою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, а саме підвищення прибутків малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, а також інших учасників плодоовочевого ринку.

Голова районної ради В.Коніщук прийняв участь у даному заході.

Детальніше...

 

Сьогодні, 17 січня голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова за участі заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка відвідали районний центр медико-санітарної допомоги з метою вручення комп’ютерів, оргтехніки, меблів,  які придбано за кошти районного бюджету для потреб сімейних лікарів.

Керівники району ознайомилися з температурним режимом у кабінетах, із роботою сімейних лікарів. Під час спілкування з ними обговорили   реформування первинної ланки медицини на території району та створення електронної медичної системи Health  для реєстрації хворих.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук