У кімнаті депутатської роботи 4 березня 2019 року о 9:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провела голова комісії В. Мерзлікіна. Депутати ретельно розглянули низку питань стосовно затвердження медичних галузевих програм та стан виконання програми «Турбота». Депутати вирішили винести ці питання на розгляд чергової сесії районної ради.

Детальніше...

 

Нещодавно відбулась нарада з керівниками зацікавлених установ району щодо організації роботи по виплаті населенню субсидій у грошовій формі, яку провела голова РДА О. Жорова.

Всі зацікавлені сторони мають безумовно забезпечити виконання рішень Уряду щодо монетизації субсидій. У нараді взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

Нещодавно відбулась нарада з керівниками бюджетних установ та публічний звіт голови райдержадміністрації О. Жорової про зроблене у 2018 році.

 

Детальніше...

 

20 лютого відбувся захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в приміщенні Казанківського районного будинку культури. Перед учасниками виступили депутат районної ради, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, головний спеціаліст організаційного відділу районної ради Г. Фурсов та Казанківський селищний голова О. Асмолов.

Детальніше...

 

20 лютого 2019 року жителі Казанківського району, як і вся наша держава відзначають п’яту річницю трагічних подій на Майдані. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. П’ять років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе справжніми громадянами.

Детальніше...

 

За дорученням Президента України, Уряду в районах області проходять засідання Рад регіонального розвитку. Таке засідання 14 лютого 2019 року відбулось у Казанківському районі. На цій важливій нараді пройшло детальне й зацікавлене обговорення перспектив розвитку нашого району протягом наступних трьох років.

Детальніше...

 

«Крізь пекло афганської війни» - таку назву мала зустріч представників громадськості, молоді району з нашими земляками, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Цей захід проходив з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.З щирими і теплими словами побажань до присутніх у залі звернулись керуючий справами районної ради Ю.Хіль, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, селищний голова О.Асмолов, районний військовий комісар В.Рогоза, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів та запасу А.Коптев.

Детальніше...

 

Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, яку провела голова районної державної адміністрації О. Жорова. На нараді було розглянуто важливі питання життєдіяльності району, зокрема, вирішення існуючих проблем центральної районної лікарні, своєчасного надання управлінню соціального захисту населення керівниками установ, підприємств та організацій колективних договорів на реєстрацію, діяльності АПК, участі у інвестиційних проектах, тощо.

Детальніше...

 

Сьогодні, 23 січня 2019 року відбулась нарада з питань формування стратегії соціально-економічного розвитку Казанківського району на 2019-2021 роки. В нараді взяли участь голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, Володимирівський сільський голова П. Довгий, начальник фінансового управління райдержадміністрації Л. Ковалюк, в.о. начальника управління містобудування, житлово-комунального господарства та надання адміністративних послуг райдержадміністрації Н. Химуля.

Детальніше...

 

У районному будинку культури 22 січня відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, сторіччя Акту Злуки. Як зазначили ведучі урочистостей, проголошення Акту Злуки на Софіївській площі Києва 22 січня 1919 року увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук