Шановні учні, педагоги та батьки нашої степової Казанківщини! Вітаю вас з прекрасним святом вересня – Днем знань. Зичу величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпимості і чудових результатів! Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови вашого майбутнього та майбутнього Української Держави.

Детальніше...

 

Сьогодні, 31 серпня, голова районної ради Василь Коніщук взяв участь у розширеній нараді за участі керівників структурних підрозділів РДА, керівників підприємств, установ та організацій району, сільських голів, яку провів заступник голови райдержадміністрації Сергій Середа.

На нараді розглядалися такі важливі питання:

Детальніше...

 

У центрі смт Казанка відбувся мітинг, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це данина пам’яті нашим славним воїнам, які в ході боїв на Сході України, в тому числі і під час Іловайської операції, поклали свої життя за нашу свободу і мир на нашій землі.

Біля меморіалу загиблим героям АТО/ООС перед присутніми виступив учасник АТО Л.Верба. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв та поклали квіти до меморіалу. Цього ж дня на могилах загиблих захисників України в рамках акції пам’яті «Сонях» було встановлено зменшені копії державного прапора.

 

Детальніше...

 

 

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації Н. Казаріна провели виїзний прийом громадян у  с. Новолазарівка та с. Новофедорівка. Під час прийому громадяни порушували питання щодо виконання місцевих бюджетів, вирішення земельних питань, оформлення соціальних виплат, роботи навчальних закладів у період адаптованого карантину. Також керівники району ознайомились з роботою місцевих закладів соціальної сфери.

Детальніше...

 

У центрі смт Казанка відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня Незалежності України. Лунає Державний Гімн. Урочисто піднято Державний Прапор України.

Всіх присутніх з великими державними святами щиро й сердечно привітали голова районної ради В.Коніщук , заступник голови райдержадміністрації С.Середа, заступник селищного голови Л.Новицький.

Грамотами Миколаївської обласної ради з нагоди Дня Незалежності України було нагороджено депутата обласної ради О.Маліновську, депутата районної ради К.Мартинова, начальника райуправління Держказначейської служби Н.Петренко. Грамотами Казанківської районної ради було нагороджено ветеранів органів місцевого самоврядування Н.Брижатенко, А.Кіриченка, депутатів районної ради Н.Грибову,В.Новгородського, депутата обласної ради І.Чіпака,учасника АТО Л.Вербу, директора ПАЛ М.Зубеля, начальника райуправління ПФУ 1994-2017 років М.Королюка, головного спеціаліста райуправління Держказначейської служби Л.Костюк, директора ТОВ «Плай ЛТД» А.Мкртчяна, начальника архівного відділу РДА А.Пашкову, голову ветеранської організації СТОВ «Відродження» С. Познякову, рятувальника 17-ї пожежної частини С.Полякова, головного спеціліста управління соцзахисту Т.Рибак, головного фахівця філії цетру зайнятості О.Слаблюк. Спільні Подяки районної ради та райдержадміністрації було вручено учасникам АТО П.Грибану, М.Трердохлібу, матерям учасників АТО І.Курінній, Л. Перепадіній, С. Підгорній, багатодітній матері М. Фіщиній, багаторічній голові райорганізації інвалідів В.Поліщук, активній учасниці обласних творчих конкурсів Т.Штукан.

Детальніше...

 

 

Дорогі земляки, шановні жителі нашої степової Казанківщини! Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, прийміть найщиріші вітання з найбільшими державними святами українського народу – Днем Державного Прапора України та 29-ю річницею Незалежності України!

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. Під синьо-жовтим стягом почалася Революція Гідності, коли патріоти повстали у єдиному прагненні – відродити власну державність і запанувати самостійно у своїй країні. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини України. У цей суворий для нас час нам необхідно ще міцніше згуртувати наші ряди під синьо-жовтим стягом та щоденною боротьбою і працею відродити та розбудувати сильну, квітучу, заможну та незалежну країну .

Детальніше...

 

19 серпня християни святкують Яблучний Спас, який також називають Преображенням Господнім. У цей день прийнято святити яблука у храмах, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного. Цього ж дня в нашій державі відзначається День пасічника. Вітаю жителів нашої степової Казанківщини з цими святами! Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди!

Нехай життя буде солодким і соковитим, як стигле яблуко, нехай буде лад у сім’ї, нехай радість і веселощі приходять у ваш дім.

 

Голова районної ради Василь КОНІЩУК

 

26 липня – Ваше професійне свято – День працівників торгівлі. Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян.

За останні роки торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування.

Детальніше...

 

17 липня 2020 року о 9:00 відбулись засідання постійних комісій районної ради. Цього ж дня о 10:00 відбулась 35 сесія районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяла участь голова райдержадміністрації Н. Казаріна.

Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про затвердження районної Програми «Громадське здоров’я Казанківського району» на 2020-2022 роки.

Доповідач: Безкоровайний Михайло – головний лікар (директор) комунального некомерційного підприємства «Казанківська центральна районна лікарня» Казанківської районної ради.

2. Про хід виконання Програми зайнятості населення Казанківського району на період до 2020 року.

Доповідач: Перчиць Віта – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук