В районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. З словами привітання до присутніх звернулись голова районної ради В. Коніщук, Казанківський селищний голова О. Асмолов, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко.

Грамотами районної ради за високий професіоналізм, ініціативність, творчість, досконале володіння ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти було нагороджено вчителя англійської мови Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ступенів І. Бойко, вчителя початкових класів  Миколо-Гулаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Л. Ковальчук, вчителя початкових класів, вихователя Веселобалківської ЗОШ І-ІІ ступенів О. Солонюк.

Також для учасників урочистостей відбувся святковий концерт.

 

Детальніше...

 

На території парку відпочинку «Левада» 1 жовтня 2019 року відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України. З словами привітання до присутніх звернулись керуючий справами районної ради Ю. Хіль, Казанківський селищний голова О. Асмолов, голова райдержадміністрації О. Жорова

Детальніше...

 

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість

 

Детальніше...

 

28 вересня, жителі Новофедорівки відсвяткували День села. Привітали громаду та його жителів зі святом голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова та Новофедорівський сільський голова С. Бойко

Детальніше...

 

З січня 2019 року вступив у дію новий етап реформи децентралізації, який передбачає проведення чергових виборів до органів місцевого самоврядування в Україні на новій територіальній і адміністративній основі. З метою створення спроможних громад Миколаївська обласна державна адміністрація розробила та надала на розгляд рад району проект адміністративно-територіального устрою Миколаївської області

Детальніше...

 

У районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня рятівника. З словами привітання до учасників урочистостей звернувся голова районної ради В. Коніщук, який зокрема побажав представникам цієї героїчної професії використовувати свої професійні навички лише під час навчань, вдячності від громади, міцного здоров’я і всього самого найкращого. Також В. Коніщук вручив грамоти районної ради працівникам 17 Державної пожежно-рятувальної частини Т. Калепко і С. Степанову.

 

Детальніше...

 

Шановні працівники цивільного захисту. Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятувальника! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Відзначення Дня рятувальника є державним визнанням вашого неоціненного внеску у забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. 

Детальніше...

 

У районному будинку культури відбулась звітно-виборна районна конференція ветеранської організації Казанківщини. Зі звітною доповіддю за чотири роки роботи ветеранських осередків виступила голова районної організації ветеранів М. Ризук. Учасники конференції взяли активну участь у обговоренні звітної доповіді

Детальніше...

 

Шановні учні, педагоги та батьки! Вітаю вас з прекрасним святом вересня – Днем знань. Бажаю величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпимості і чудових результатів!

Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови вашого майбутнього та майбутнього Української Держави.

Детальніше...

 

У четвер, 29 серпня 2019 року, на базі Веселобалківської школи відбулась традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району. Перед присутніми виступив голова районної ради В. Коніщук, який зокрема зазначив, що сьогодні згідно з Указом Президента України В. Зеленського у нашій країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож учасники заходу за пропозицією В. Коніщука хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук