8 травня голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, начальник управління соціального захисту населення В. Перчиць разом з головами відповідних територіальних громад, відвідали учасників бойових дій Другої світової війни – П. Натального в с. Каширівка, та М. Онищенка в с. Миколо-Гулак, привітавши фронтовиків з нагоди великого свята – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Детальніше...

 

8 травня колона у складі керівників району, представників громадськості, учнівської молоді, людей старшого покоління з символічними червоними маками на грудях, запаленими свічками, лампадками, прапорами, квітами пройшлись урочистою свічковою ходою вулицею Миру до меморіального комплексу загиблим воїнам у Другій світовій війні

Детальніше...

 

p style="text-align: justify;">9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, біля меморіального комплексу загиблим воїнам відбувся мітинг за участі голови районної ради В. Коніщука, голови райдержадміністрації О. Жорової, Казанківського селищного голови О. Асмолова, благочинного Казанківського округу протоієрея Сергія, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, військовослужбовців, ветеранської організації, учнівської молоді та громадськості. Присутні вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та привітали ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше

 

Детальніше...

 

 

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Детальніше...

 

У смт Казанка 26 квітня 2019 року відбувся мітинг-реквієм, присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв-ліквідаторів, а також поклали квіти до пам’ятного знаку нашим землякам – учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Детальніше...

 

Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння!

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку.

Детальніше...

 

Відбулась важлива нарада за участю селищного, сільських голів, інших розпорядників бюджетних коштів, яку провела начальник головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області О. Лук’яненко. Під час робочої зустрічі О. Лук’яненко поінформувала присутніх про зміни в бюджетному законодавстві, застосування новітніх технологій, необхідності контролю за використанням бюджетних коштів, а також відповіла на низку запитань учасників наради

Детальніше...

 

10 квітня 2019 року відбулась 28 сесія районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про призначення Фурсової Л.В. на посаду директора комунальної установи «Казанківський районний центр по обслуговуванню закладів освіти та культури» Казанківської районної ради Миколаївської області».

Детальніше...

 

10 квітня 2019 року о 9:00 відбулись засідання постійних комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, благоустрою та охорони навколишнього середовища, які провели голови комісій В. Мерзлікіна та В. Кузін.

Детальніше...

 

У кімнаті депутатської роботи 8 квітня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, на якому було розглянуто питання порядку денного наступної сесії районної ради стосовно затвердження акту приймання- передачі комунального майна ПП «Голос Казанківщини» та передачі майна на баланс райлікарні.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук