Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Детальніше...

 

У районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Присутніх у залі щиро й сердечно привітали з святом керуючий справами районної ради Ю. Хіль, селищний голова О. Асмолов, депутат обласної ради В. Фроленко, в.о. головного лікаря ЦРЛ О. Момотенко, заступник керівника закладу сімейної медицини О. Щербакова.

Грамотами районної ради було нагороджено лікарів Т. Кузьму, Л. Апчел, О. Познякову, медичних сестер І. Єфремову, С. Степанову, О. Рябоконь.

Детальніше...

 

Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Детальніше...

 

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника. Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Детальніше...

 

08 червня 2019 року, за традицією, на центральному стадіоні смт Казанка пройшов футбольний турнір пам’яті братів Вінівітіних. На стадіон прийшли місцеві шанувальники цієї популярної гри, аби віддати данину пам’яті двом відомим казанківським футболістам – братам Юрію та Євгену Вінівітіним

Детальніше...

 

Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста. У цей святковий для Вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Детальніше...

 

Казанківська районна рада висловлює щирі співчуття сім’ї та родині з приводу передчасної смерті поета, перекладача, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Шевченківської премії, головного редактора часопису «Соборна вулиця» – Дмитра Дмитровича Креміня.

Детальніше...

 

На базі СТОВ «Відродження» відбувся семінар «Технології вирощування ріпаку та зернових культур» в якому взяв участь голова районної ради В. Коніщук, керівники сільськогосподарських підприємств з Казанківського, Березнегуватського, Баштанського, Новобузького районів та представники компанії «Сингента».

Детальніше...

 

Всеукраїнська акція «День української вишиванки» була започаткована студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році

Детальніше...

 

Сім’я – це та основа суспільства, яка допомагає кожній людині реалізувати свої можливості, долати життєві негаразди, відчувати підтримку та любов рідних.

Саме українська сім’я славиться шанобливим ставленням до родинних цінностей. Коли в родинні панує злагода та повага, вміння чути та розуміти один одного, то тоді, вона стає маленькою цеглинкою з якої складається добробут, стабільність, а саме головне спокій у нашій великій державі

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук