Православні християни 14 серпня відзначають важливе свято – Медовий Спас. Цей день також називають Перший Спас, Спас на воді, Маковий Спас, Маковій.

В День Медового Спаса бажаю, аби у вашому житті ніколи не закінчувалось літо! Нехай ваші запаси солодких спогадів та сонячних моментів ніколи не вичерпаються, а серце завжди гріє любов близьких та компанія вірних друзів!

 

Голова районної ради В. КОНІЩУК

 

 

У кімнаті депутатської роботи 30 липня 2019 року за ініціативи голови районної ради В. Коніщука відбулось спільне засідання голів постійних комісій районної ради, в якому взяли участь їх керівники В. Новгородський, В. Кузін, В. Мерзлікіна, В. Сатановський, а також керуючий справами районної ради Ю. Хіль, перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий. Учасники засідання розглянули такі питання порядку денного: «Про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Казанківського району на 2016-2019 роки» та «Стан підготовки до опалювального періоду 2019-2020 років та завдання з підготовки об’єктів теплопостачання і теплоспоживання в Казанківській ЦРЛ». З інформацією по цих питаннях виступили В.Коніщук, В.Вербовий. Також мова йшла про перспективи фінансування ремонту місцевих доріг з обласного бюджету та вирішення кадрових питань у медичній галузі району.

Детальніше...

 

Для сільських трудівників наближається напружена пора, збирання врожаю. Тому керівникам підприємств агропромислового комплексу необхідно звернути увагу на основні вимоги правил безпеки праці при збиранні врожаю, спрямованих на попередження виробничого травматизму, які затверджені наказом Міністерства  соціальної політики України  29.08.2018  № 1240від  29.08.2018  № 1240 «Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві».

Детальніше...

 

5 липня 2019 року відбулась 29-а сесія Казанківської районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до списку присяжних Казанківського районного суду Миколаївської області.

Детальніше...

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, яке провів заступник голови комісії В.Притуленко. Депутати розглянули питання порядку денного наступної 29-ї сесії районної ради. Після детального обговорення члени комісій ухвалили відповідні рішення.

Детальніше...

 

3-4 липня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради, які провели їх голови В.Кузін, В.Мерззлікіна, І.Панчук. Депутати розглянули питання порядку денного наступної 29-ї сесії районної ради. Після детального обговорення члени комісій ухвалили відповідні рішення

Детальніше...

 

Наша молодь – майбутнє рідного Казанківського краю, своєї Батьківщини. Адже саме від активної громадянської позиції молодого покоління, вашого завзяття залежить завтрашній день і перспективи розвитку. Адже енергія молодих допомагає по-новому творчо наблизитися до вирішення існуючих проблем, подолати труднощі та досягти реалізації поставленої мети.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району, дорогі земляки! Від депутатського корпусу, себе особисто щиро й сердечно вітаю вас з великим державним святом - Днем Конституції України! Саме Конституція гарантує громадянам загальновизнані права та свободи, закріплює ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Детальніше...

 

З нагоди свята – Дня державної служби відбулись урочисті заходи. З щирими словами привітання до державних службовців звернулись голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова. У своєму виступі В. Коніщук зокрема побажав державним службовцям добра та щастя, міцного здоров’я, морального та матеріального задоволення від такої почесної праці. Віри у себе і щасливе майбутнє України.

Детальніше...

 

21 червня в смт Казанка відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, селищний голова О. Асмолов, представники громадськості поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам. В своєму виступі голова районної ради В. Коніщук зазначив, що пам'ять про загиблих героїв вічно зберігатимуть прийдешні покоління. Також учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв тієї страшної війни.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук