У районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня рятівника. З словами привітання до учасників урочистостей звернувся голова районної ради В. Коніщук, який зокрема побажав представникам цієї героїчної професії використовувати свої професійні навички лише під час навчань, вдячності від громади, міцного здоров’я і всього самого найкращого. Також В. Коніщук вручив грамоти районної ради працівникам 17 Державної пожежно-рятувальної частини Т. Калепко і С. Степанову.

 

Детальніше...

 

Шановні працівники цивільного захисту. Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятувальника! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Відзначення Дня рятувальника є державним визнанням вашого неоціненного внеску у забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. 

Детальніше...

 

У районному будинку культури відбулась звітно-виборна районна конференція ветеранської організації Казанківщини. Зі звітною доповіддю за чотири роки роботи ветеранських осередків виступила голова районної організації ветеранів М. Ризук. Учасники конференції взяли активну участь у обговоренні звітної доповіді

Детальніше...

 

Шановні учні, педагоги та батьки! Вітаю вас з прекрасним святом вересня – Днем знань. Бажаю величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпимості і чудових результатів!

Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови вашого майбутнього та майбутнього Української Держави.

Детальніше...

 

У четвер, 29 серпня 2019 року, на базі Веселобалківської школи відбулась традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району. Перед присутніми виступив голова районної ради В. Коніщук, який зокрема зазначив, що сьогодні згідно з Указом Президента України В. Зеленського у нашій країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож учасники заходу за пропозицією В. Коніщука хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв

Детальніше...

 

 

Відповідно до Указу Президента України В. Зеленського «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві щорічно 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Шана і слава захисникам незалежної Української Держави!

 

У районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Дня Незалежності України.

Всіх присутніх с великими державними святами щиро й сердечно привітали керуючий справами районної ради Ю. Хіль та голова райдержадміністрації О. Жорова.

Грамотами районної ради з нагоди Дня Незалежності України було нагороджено директора Веселобалківської ЗОШ І-ІІ ступенів В. Пшонну, водія пожежної частини № 17 Д. Кривцова, Каширівського сільського голову О. Тягнирядно.

Потім для всіх учасників урочистостей відбувся святковий концерт учасників художньої самодіяльності району.

 

Детальніше...

 

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, прийміть найщиріші вітання з найбільшими державними святами українського народу – Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею Незалежності України!

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Детальніше...

 

19 серпня християни святкують Яблучний Спас, який також називають Преображенням Господнім. У цей день прийнято святити яблука у храмах, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного.

Вітаю з цим світлим і по-справжньому великим святом! Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди!

Детальніше...

 

Протягом двох днів робоча група перевіряла готовність закладів освіти Казанківського району до 2019-2020 навчального року. Члени робочої групи побували у школах та дитячих садках на території Веселобалківської, Миколо-Гулаківської, Каширівської, Новофедорівської, Новолазарівської, Шевченківської та Скобелевської сільських рад. Було відзначено, що практично всі навчальні заклади належним чином підготовлені до початку занять у новому навчальному році. У роботі цієї комісії взяв участь керуючий справами районної ради Ю. Хіль.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук