11 жовтня 2019 року, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. В цей день з вітальними словами та словами подяки до учасників бойових дій, всіх учасників урочистостей звернулися: голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, заступник військового комісара з територіальної оборони М. Шевчук

Детальніше...

 

 

Вітання з Днем захисника України та Покрови Шановні земляки, дорогі жителі Казанківського району!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями!

Детальніше...

 

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців, людей, які своїм словом і ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів і відзначається щорічно 8 жовтня.

Детальніше...

 

 

06 жовтня, жителі Веселої Балки відсвяткували День села. Привітали громаду зі святом голова районної ради В. Коніщук, перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий та Веселобалківський сільський голова О. Цигаль.

 

Детальніше...

 

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Сьогодні суспільство вимагає впровадження модернізації освітнього середовища, забезпечення потреб громадян у якісній освіті, всебічного розвитку особистості. Ви день за днем втілюєте в життя сучасні інформаційні та педагогічні інновації, навчаєте дітей бути мудрими, упевненими в завтрашньому дні.

Детальніше...

 

В районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. З словами привітання до присутніх звернулись голова районної ради В. Коніщук, Казанківський селищний голова О. Асмолов, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко.

Грамотами районної ради за високий професіоналізм, ініціативність, творчість, досконале володіння ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти було нагороджено вчителя англійської мови Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ступенів І. Бойко, вчителя початкових класів  Миколо-Гулаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Л. Ковальчук, вчителя початкових класів, вихователя Веселобалківської ЗОШ І-ІІ ступенів О. Солонюк.

Також для учасників урочистостей відбувся святковий концерт.

 

Детальніше...

 

На території парку відпочинку «Левада» 1 жовтня 2019 року відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України. З словами привітання до присутніх звернулись керуючий справами районної ради Ю. Хіль, Казанківський селищний голова О. Асмолов, голова райдержадміністрації О. Жорова

Детальніше...

 

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість

 

Детальніше...

 

28 вересня, жителі Новофедорівки відсвяткували День села. Привітали громаду та його жителів зі святом голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова та Новофедорівський сільський голова С. Бойко

Детальніше...

 

З січня 2019 року вступив у дію новий етап реформи децентралізації, який передбачає проведення чергових виборів до органів місцевого самоврядування в Україні на новій територіальній і адміністративній основі. З метою створення спроможних громад Миколаївська обласна державна адміністрація розробила та надала на розгляд рад району проект адміністративно-територіального устрою Миколаївської області

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук