Новий порядок розслідування нещасних випадків на виробництві: на що звернути увагу

 

У районному будинку культури 4 листопада відбулись урочисті заходи з нагоди 219 – ї річниці заснування селища Казанка. Перед початком урочистої частини жителі та гості нашого селища ознайомилися з фотовиставкою «Казанка вчора та сьогодні»

Детальніше...

 

У районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери. З словами привітання до присутніх звернулись голова районної ради В.Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов

Детальніше...

 

Шановні казанківці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня смт Казанка! Це особливий день, бо день створення рідного селища – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге наше селище – його славне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога. Усі досягнення селища складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Детальніше...

 

Шановні працівники соціальної сфери Казанківського району! Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Детальніше...

 

Сьогодні, 28 жовтня, у день 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, біля меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої Світової війни, відбувся мітинг за участі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, члени ветеранської організації

Детальніше...

 

Шановні ветерани, учасники бойових дій, жителі Казанківського району!

Пам’ять війни - це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни.

Детальніше...

 

25 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, благоустрою та охорони навколишнього середовища. Того ж дня о 10:00 годині відбулась 30 сесія Казанківської районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяв участь і поінформував про результати діяльності прокуратури на відповідній території заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури В. Ціома. Потім депутати розглянули наступні питання порядку денного:

Детальніше...

 

23-24 жовтня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради, які провели їх голови, В. Мерзлікіна, І. Панчук, В. Новгородський. Депутати розглянули питання порядку денного наступної 30-ї сесії районної ради. Після детального обговорення члени комісій ухвалили відповідні рішення.

В роботі комісій взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

18 жовтня 2019 року за ініціативи Казанківської районної філії Миколаївського ОЦЗ у Казанківському районному будинку культури відбувся профорієнтаційний масовий захід «День кар’єри» в рамках акції «Палітра професій» та II етапу «Презентація навчальних закладів» профорієнтаційного проекту «ПРОФЕСІЙНИЙ МІКС» таких закладів: Криворізького педагогічного університету, Харківського національного фармацевтичного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Казанківського професійного аграрного ліцею

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук