У четвер, 21 листопада 2019 року, у центрі смт Казанка урочисто відкрили Пам’ятний  знак загиблим землякам – героям учасникам АТО, які захищали цілісність і незалежність нашої держави на Сході України. Перед учасниками урочистих заходів виступили Казанківський селищний голова О.Асмолов, радник голови Миколаївської обласної ради В.Матієнко, голова громадської організації учасників АТО Миколаївщини І. Шполянський, голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, заступник голови райорганізації учаснків АТО А.Лощинін.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих героїв АТО та поклали живі квіти до Пам’ятного знаку.

Детальніше...

 

21 листопада 2019 року у приміщенні районної бібліотеки відбулися пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці Революції Гідності і Свободи.  У заходах взяли участь представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості. Присутні мали змогу ознайомитись з фотовиставкою героїв АТО,  пройти етапами Єврореволюції, згадати основні події тих буремних революційних днів. До присутніх у залі звернулися голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова. У своєму зверненні В. Коніщук зазначив, що сьогодні, відзначаючи 6-ту річницю Революції Гідності, ми маємо пам’ятати тих Героїв, які віддали своє життя за те, щоб ми з вами мали можливість жити, працювати і розвиватися в європейській країні.

Детальніше...

 

Відзначення Дня Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. 21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.Сьогодні вся країна схиляє голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність на Сході України. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО, що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу! Мирного неба усім нам, добра, злагоди і непохитної віри в перемогу всього єдиного великого українського народу.

 

Голова районної ради В. КОНІЩУК

 

У середу, 20 листопада 2019 року, відбулась 31-а сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради В.Коніщук. Депутати розглянули питання «Про делегування представників Казанківського району для роботи у складі Госпітальної ради Східного госпітального округу Миколаївської області» і ухвалили відповідне рішення.

Також голова районної ради В.Коніщук від імені всіх присутніх привітав з днем народження депутата районної ради О.Мозгового

Детальніше...

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провела її голова В. Мерзлікіна. Депутати розглянули проект рішення «Про делегування представників Казанківського району для роботи у складі Госпітальної ради Східного госпітального округу Миколаївської області» і рекомендували сесії райради його затвердити. В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В.Коніщук

Детальніше...

 

З нагоди Дня працівників сільського господарства у районному будинку культури відбулись урочисті заходи «Коли землею ти живеш – праця твоя стає святою!» Зі щирими і теплими словами привітання до присутніх зверулись голова районної ради В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, Казанківський селищний голова О.Асмолов,Володимирівський сільський голова П.Довгий.

Детальніше...

 

Вчора, 14 листопада, голова районної ради В.Коніщук разом з головою райдержадміністрації О.Жоровою, селищним головою О.Асмоловим провели зустріч з кандидатом на посаду головного лікаря комунальної установи «Казанківська центральна районна лікарня». В ході зустрічі ознайомили кандидата зі станом справ у лікарні з основними вимогами і планами шодо покращення медичних послуг, покращення лікувальної бази, відвідали заклад, зустрілись з колективом. Також про хід реорганізації закладу, заходи, які ще потрібно провести для укладання договору на надання медичних послуг, поінформувала в.о.керівника комунальної установи «Казанківська центральна районна лікарня» Момотенко О.П.

Детальніше...

 

Шановні працівники сільського господарства степової Казанківщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства. В усі часи праця на землі була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. З давніх-давен степова Казанківщина славиться дбайливими господарями, любов’ю та шаною до землі. Своїми невтомними руками, мудрістю і досвідом хлібороби Казанківського краю вносять вагому частку до загальнодержавного короваю. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Детальніше...

 

У цей день ми вітаємо тих, хто відроджує духовні скарби рідного краю та дбає про культурний розвиток нашої держави. Багата талантами степова Казанківська земля. Наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Детальніше...

 

У районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. З щирими і теплими словами привітання до присутніх звернулись голова районної ради В.Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, селищний голова О.Асмолов

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук