7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні.

Становления нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації О. Стаднік провів робочу зустріч з представниками районів, сільських рад та ОТГ для того, щоб конструктивно обговорити проблемні питання і спільно визначити в якому вигляді Перспективний план піде на розгляд до Міністерства розвитку громад і територій України.

Детальніше...

 

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

День Збройних Сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Детальніше...

 

 

Шановні волонтери Казанківського району!

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. Міжнародний день волонтера – це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви витрачаєте свій вільний час, енергію і завзяття на благо суспільства.

Детальніше...

 

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

На виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси. Так 03 грудня 2019 року за цим напрямом Баштанським відділенням Фонду профінансовано  637801грн., що дало можливість здійснити виплати з матеріального забезпечення  по 08 листопада 2019 року включно.

Нагадаємо, Фонд фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів. Звертаємо увагу, що відповідно до нормативно-правових актів, допомога від Фонду виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати. При цьому, законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду. Тому, враховуючи ситуацію, просимо страхувальників максимально скоротити терміни виплат.

 

Начальник відділення                   О.О. Воробйов

 

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому, відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. В цей день ми привертаємо увагу населення до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства

Детальніше...

 

 

03 грудня – Міжнародний день інвалідів – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи. Саме цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти їх вирішити.

Детальніше...

 

Шановні працівники органів прокуратури!

Від імені Казанківської районної ради та від себе особисто сердечно вітаю Вас зі святом – Днем працівників прокуратури України.

Діяльність прокуратури відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Детальніше...

 

В центрі смт Казанка біля пам’тного знаку Жертвам голодоморів відбувся захід «Дзвони пам’яті…». Сюди прийшли представники установ, підприємств, організацій, громадскості селища, учнівська молодь, щоб вшанувати пам’ять співвітчизників, які стали жертвами жахливої трагедії в історії нашого народу

Детальніше...

 

 

Голодомор – це жахлива сторінка в історії нашого народу. Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців, події тих страшних часів. Надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських життів, наш народ заплатив за право жити на рідній землі. Одне з найважчих випробувань, яке судилося пережити українцям, стало трагедією не лише національного, але й світового масштабу. Події 1932-1933 років назавжди залишили у свідомості багатьох поколінь українців слід невгамовного душевного болю за трагічну долю народу.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук