15 червня  2018 року відбулась XХІІ сесія районної ради 7 скликання, в якій взяли участь 21 з 26 обраних депутатів. Відкрив сесію голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації О.Жорова, перший заступник голови райдержадміністрації В.Вербовий, заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, керівники установ та організацій району, селищний, сільські голови.

На початку засідання сесії голова районної ради В.Коніщук привітав  іменинників, які святкували свій день народження в травні-червні місяці цього року, а саме: депутата районної ради В. Іноземцева,  Каширівського сільського голову О. Тягнирядно та Веселобалківського сільського голову О. Цигаль.

Детальніше...

 

15 червня 2018 року о 9.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони громадського порядку, яку провів голова постійної комісії І. Панчук.

Детальніше...

 

 

Шановні працівники закладів охорони здоров’я Казанківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника.

Детальніше...

 

14 червня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального майна, в якій взяли участь голова районної ради  В.Коніщук, голова райдержадміністрації О.Жорова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації .

Голова постійної комісії В. Новгородський ознайомив присутніх з порядком денним, а саме:

1. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2018 рік.

2. Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської районної ради.

3.Про надання згоди Казанківській центральній районній лікарні на укладання договору оренди приміщення адміністративної будівлі.

Детальніше...

 

Сьогодні, 13 червня 2018 року, голова районної ради В. Коніщук взяв участь у нараді з питання можливості залучення інвестицій через Український культурний фонд для реалізації проекту відкриття музею видатному земляку, корифею українського гумору П.П. Глазовому, яка відбулась у залу засідань райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації О. Жорової, Казанківського селищного голови О. Асмолова, першого заступника райдержадміністрації В. Вербового заступника райдержадміністрації В. Притуленка, голови Каширівської сільської ради О.Тягнирядно та представників культури

Детальніше...

 

13 червня 2018 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

Члени комісії розглянули питання про підсумки опалювального періоду 2017/2018 року та завдання з підготовки об’єктів теплопостачання та теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та рішення Миколаївської обласної ради від 12 квітня 2018 року №9 «Про внесення змін і доповнень до Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2018-2020 роки».

Детальніше...

 

13 червня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісії В.М. Мерзлікіна. В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В.В. Коніщук.

Одним із головних питань порядку денного було питання про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської районної ради, головною метою створення якого є надання консультацій та проведення просвітницької діяльності з питань організації інклюзивного навчання серед педагогічних працівників та сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

Детальніше...

 

08 червня 2018 року, за кількарічною традицією, на центральному стадіоні смт Казанка пройшов футбольний турнір пам’яті братів Вінівітіних. У турнірі взяли участь вихованці ДЮСШ Казанки, Баштанки,  Нового Бугу та Березнегуватого. На стадіон прийшли місцеві шанувальники цієї популярної гри, аби віддати данину пам’яті двом відомим казанківським футболістам – братам Юрію та Євгену Вінівітіним. Зі словами привітання до учасників турніру та глядачів звернувся голова Казанківської районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко,  керівник ДЮСШ Л.Дема.

Звертаючись до учасників змагань Василь Васильович

За результатами змагань перемогу виборола команда Баштанки, 2-е місце посіла команда Нового Бугу, 3-є – Казанки

Детальніше...

 

Традиційно, 6 червня, представники медіа-сфери відзначають професійне свято – День журналіста. З цієї нагоди голова районної ради В. Коніщук завітав в приміщення редакції районної газети «Голос Казанківщини» та привітав колектив з професійним святом.

Василь Васильович подякував за конструктивну співпрацю, за принципове дотримання високих журналістських стандартів, оперативне, повне й всебічне висвітлення важливих суспільних тем економічного, соціального та культурного життя Казанківського краю.

Детальніше...

 

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста, яке щорічно відзначається в Україні 6 червня.

Журналісти – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина та активну життєву позицію. Своєю щоденною працею ви робите вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей. Ваші матеріали поповнюють літопис нашого району яскравими та незабутніми сторінками.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук