19 грудня, у День Святого Миколая, відбулося урочисте відкриття головної ялинки селища Казанка. Подивитися на новорічну красуню зібралося чимало місцевих мешканців. Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували діти, молодь і старші учасники творчих колективів.

 

Детальніше...

 

Сьогодні, 19 грудня 2019 року, в районному будинку культури з нагоди Дня Святого Миколая відбувся святковий захід «Запалюємо зорі» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими фізичними можливостями. Для дітлахів підготовлено святковий концерт та конкурсну програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій

Детальніше...

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та приватизації комунального, яке провів голова цієї комісії В. Новгородський. Депутати розглянули питання порядку денного наступної сесії районної ради , зокрема проект районного бюджету на 2020 рік, та ухвалили відповідні рекомендації. В роботі комісії взяв участь та виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

 

Шановні дорослі та маленькі жителі Казанківського району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливі надії на Святого Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний Покровитель допоможе здійснити заповітну мрію.В українських християнських традиціях Святий Миколай є уособленням благочинності. Саме він – заступник мандрівників, спаситель бідних та дітей, а кожен дорослий є своєрідним помічником Миколая. Тож подаруймо своє тепло і увагу тим, хто найбільше цього потребує, щоб кожен знайшов свій подарунок.Хай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм та неповторними враженнями. Хай у кожній оселі панують добробут та злагода.

 

Голова районної ради В. КОНІЩУК

 

18 грудня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, благоустрою та охорони навколишнього середовища, які провели їх голови В. Мерзлікіна та В. Кузін. Депутати розглянули питання порядку денного наступної сесії районної ради та ухвалили відповідні рекомендації. В роботі комісій взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

Баштанське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області нагадує про необхідність  навчання з охорони праці.

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників, населення України з питань охорони праці - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

Основним нормативним актом, що регламентує порядок та види навчання, а також форми перевірки знань з охорони праці є НПАОП 0.00-4.12-05 "Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці". Даний нормативний документ спрямований на реалізацію в Україні системи безперервного навчання з питань охорони праці, яке проводиться з працівниками в процесі трудової діяльності, а також з учнями, курсантами, слухачами та студентами навчальних закладів під час трудового та професійного навчання.

Детальніше...

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності та охорони громадського порядку, яке провів заступник голови цієї комісії В. Сатановський. Депутати розглянули питання порядку денного наступної сесії районної ради та ухвалили відповідні рекомендації. В роботі комісії взяв участь та виступив керуючий справами районної ради Ю. Хіль.

Детальніше...

 

Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Отже, на території центральної районної лікарні відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До учасників мітингу звернулися керуючий справами районної ради Ю. Хіль, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов.

Детальніше...

 

Шановні судді та працівники Казанківського районного суду! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників суду! Цього святкового дня бажаю Вам успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі – служінні Закону. Адже саме від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня!

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

Щорічно, 14 грудня, Україна вшановує учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук