08 жовтня 2018 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та охорони навколишнього середовища, яку провів голова постійної комісії В.Кузін.

Члени комісії розглянули питання продовження  терміну дії  на 2019-2020 роки та внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Казанківського району

На розгляд комісії також були винесені питання затвердження грошової оцінки земельних ділянок, та участі окремих сільських рад у співфінансуванні Казанківської гуманітарної гімназії.

Детальніше...

 

08 жовтня 2018 року о 09.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку провела голова постійної комісії В.М. Мерзлікіна.

В роботі комісії взяв участь і виступив голова районної ради В.В. Коніщук.

Члени комісії розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про    затвердження   Комплексної програми захисту прав дітей Казанківського району «ДИТИНСТВО» на 2019-2020 роки.

2. Про припинення (ліквідацію) Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської районної ради.

Детальніше...

 

Свято розпочалося з ярмарку «Казанківська толока», на якому були представлені вироби майстрів народної творчості, частування стравами традиційної української кухні, виступи танцювальних та вокальних колективів району.

Маленькі жителі Казанківщини взяли участь у дитячому велопробігу «Малеча на роверах». Для них у цей день теж було багато цікавого: батут, солодка вата, ігри та розваги.

Детальніше...

 

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

05 жовтня 2018 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята. З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів звернувся голова Казанківської районної ради В. Коніщук. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу, за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, дають не лише знання та навики, а й прививають любов до своєї Батьківщини. Адже від тієї бази знань, що отримують учні залежить майбутнє нашої держави.

Детальніше...

 

Шановні жителі Казанківського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 95-ої річниці з Дня утворення Казанківського району!

В цей день ми з неприхованою гордістю говоримо про свою 95-річну історію. Це були по-справжньому великі роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, творчого поступу вперед і вже у наші дні – утвердження нової незалежної України. Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свій край, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Детальніше...

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Детальніше...

 

Сьогодні, 04 жовтня 2018 року, на території центрального стадіону ФСК «Колос» селища Казанка, спільними зусиллями виконавчого апарату районної ради, працівників райдержадміністрації, її структурних підрозділів, інших бюджетних установ, проведено роботи з благоустрою, а саме упорядковано територію навколо новозбудованого міні-футбольного поля зі штучним покриттям

 

Детальніше...

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

Детальніше...

 

Сьогодні, голова районної ради В. Коніщук разом з першим заступником голови райдержадміністрації В. Вербовим та депутатом районної ради, заступником голови райдержадміністрації В. Притуленком відвідали Казанківську центральну районну лікарню та ознайомились з ходом реалізації інвестиційних проектів, які фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а саме: реконструкція лікувальних корпусів №1 та №2 Казанківської центральної районної лікарні з впровадженням енергозберігаючих заходів.

Детальніше...

 

Сьогодні, 02 жовтня 2018 року, голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, Казанківський селищний голова О. Асмолов, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації В.Перчиць та голова районної організації ветеранів М. Ризук відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де спільно з в.о. директора територіального центру соціального обслуговування О. Шевельовою привітали підопічних з Міжнародним днем людей похилого віку.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук