Сьогодні, 28 жовтня, у день 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, біля меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої Світової війни, відбувся мітинг за участі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, члени ветеранської організації

Детальніше...

 

Шановні ветерани, учасники бойових дій, жителі Казанківського району!

Пам’ять війни - це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни.

Детальніше...

 

25 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, благоустрою та охорони навколишнього середовища. Того ж дня о 10:00 годині відбулась 30 сесія Казанківської районної ради, яку провів голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяв участь і поінформував про результати діяльності прокуратури на відповідній території заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури В. Ціома. Потім депутати розглянули наступні питання порядку денного:

Детальніше...

 

23-24 жовтня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради, які провели їх голови, В. Мерзлікіна, І. Панчук, В. Новгородський. Депутати розглянули питання порядку денного наступної 30-ї сесії районної ради. Після детального обговорення члени комісій ухвалили відповідні рішення.

В роботі комісій взяв участь і виступив голова районної ради В. Коніщук

Детальніше...

 

18 жовтня 2019 року за ініціативи Казанківської районної філії Миколаївського ОЦЗ у Казанківському районному будинку культури відбувся профорієнтаційний масовий захід «День кар’єри» в рамках акції «Палітра професій» та II етапу «Презентація навчальних закладів» профорієнтаційного проекту «ПРОФЕСІЙНИЙ МІКС» таких закладів: Криворізького педагогічного університету, Харківського національного фармацевтичного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Казанківського професійного аграрного ліцею

Детальніше...

 

11 жовтня 2019 року, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. В цей день з вітальними словами та словами подяки до учасників бойових дій, всіх учасників урочистостей звернулися: голова районної ради В. Коніщук, голова райдержадміністрації О. Жорова, Казанківський селищний голова О. Асмолов, заступник військового комісара з територіальної оборони М. Шевчук

Детальніше...

 

 

Вітання з Днем захисника України та Покрови Шановні земляки, дорогі жителі Казанківського району!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями!

Детальніше...

 

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців, людей, які своїм словом і ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів і відзначається щорічно 8 жовтня.

Детальніше...

 

 

06 жовтня, жителі Веселої Балки відсвяткували День села. Привітали громаду зі святом голова районної ради В. Коніщук, перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий та Веселобалківський сільський голова О. Цигаль.

 

Детальніше...

 

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

День вчителя - це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Сьогодні суспільство вимагає впровадження модернізації освітнього середовища, забезпечення потреб громадян у якісній освіті, всебічного розвитку особистості. Ви день за днем втілюєте в життя сучасні інформаційні та педагогічні інновації, навчаєте дітей бути мудрими, упевненими в завтрашньому дні.

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук