Сьогодні, 29 вересня, голова районної ради Василь Коніщук, голова райдержадміністрації Наталія Казаріна, заступник голови райдержадміністрації Сергій Середа, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Тетяна Корчемаха, директор Казанківського районного будинку культури Тамара Швецова та Новофедорівський сільський голова Олександр Бойко поклали квіти до могили безвинно розстріляних фашистськими загарбниками мирних євреїв, які жили в селі Жовтень. Зараз це село Нове Новофедорівської сільської ради.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни місцевих мирних жителів.

Детальніше...

 

29-30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом – ще близько 17 тисяч осіб. Місцем масових розстрілів було обрано Бабин Яр – балку на північному заході Києва довжиною у два з половиною кілометри, яка місцями сягала 50-метрової глибини. Наприкінці вулиці влаштували ворота, за які людей пропускали групами по 30-40 чоловік. Попередньо їх примушували роздягатися, відбирали особисті речі, потім поліцаї дубинками гнали жертв до проходів у насипах на краю яру. На протилежному боці сиділи кулеметники. Тіла розстріляних скочувалися по укосу на дно. Після того, як рів заповнювався 2-3 шарами трупів, зверху їх присипали землею.

Детальніше...

 

25 вересня 2020 року о 9:00 відбулись засідання постійних комісій районної ради. Цього ж дня о 10:00 відбулась 36 сесія районної ради 7 скликання, яку провів голова районної ради В. Коніщук. В роботі сесії взяв участь заступник голови райдержадміністрації С. Середа.

Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до районної Програми «Громадське здоров’я Казанківського району» на 2020-2022 роки.

2. Про призначення Долини О.О. на посаду директора комунального підприємства Казанківське бюро технічної інвентаризації.

3. Про внесення змін до районного бюджету Казанківського району на 2020 рік.

Детальніше...

 

 

 

Шановні працівники цивільного захисту. Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятівники і пожежники, ризикуючи власним життям. Відзначення Дня рятівника є державним визнанням вашого неоціненного внеску у забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Зичу вам добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

 

Голова районної ради Василь КОНІЩУК

 

Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і наш Казанківський район, і ми пишаємося Вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

Детальніше...

 

Напередодні Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі! Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил та розуму. Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої держави та, зокрема, Казанківського району.Щиро бажаю успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання! Здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

Зі святом Вас!

 

Голова районної ради   Василь КОНІЩУК

 

Сьогодні голова районної ради В.Коніщук разом з іншими керівниками поклали квіти до Меморіального комплексу загиблим воїнам у смт Казанка. Адже саме 2 вересня є загальновизнаною датою завершення Другої світової війни .У цей день 1945 року рівно у 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини - Японії. Це сталося на борту американського лінкора ББ-63 «Міссурі».

Цей історичний Акт про капітуляцію підписали з боку Японської імперії начальник генерального штабу Умедзу Есідзіро і міністр закордонних справ Сігеміцу Мамору. З боку переможців були представлені: генерал армії США Дуглас Макартур, як Верховний головнокомандувач союзними арміями; Кузьма Дерев’янко генерал-лейтенант і офіційний представник Радянської сторони; Брюс Фрезер - адмірал Великобританії; Честер Німіц - адмірал флоту США; генерал Жан Філіп Леклерк з боку звільненій Франції ; канадський полковник союзних військ Лоренс Косгрейв; Еміл Хелфріх - лейтенант-адмірал Армії Нідерландів; Томас Блемі генерал Австралійської Армії; Сюй Юнчан - генерал першого класу з боку Китайської Республіки і Леонард Ізітт - віце-маршал авіації союзної Армії Нової Зеландії.

Детальніше...

 

Ви і Ваші колеги сьогодні уособлюють інтелектуальну та правову потужність нотаріату України, його право на рівних бути у колі нотаріатів розвинутих країн світу. Працелюбність, висока освіченість і професійна досконалість – складові успіху на теренах протидії сучасним складностям. Тому, вшановуючи Вашу енергійність і творчість, від імені Казанківської районної ради зичу наснаги і творчих професійних звершень в ім'я міці і захищеності нашої спільної справи. З Нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів для підвищення престижу та авторитету нотаріату, безумовного дотримання букви закону, мудрості і нових професійних звершень. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в родинах панує тепло і затишок.

З Днем нотаріату Вас, шановні нотаріуси!

 

Голова районної ради     Василь КОНІЩУК

 

Сьогодні, 1 вересня, у Казанківському професійному аграрному ліцеї відбулись святкові заходи з нагоди Дня знань.  На святковій лінійці голова районної ради В. Коніщук привітав учнів, педагогічних працівників  зі святом, побажавши всім миру, злагоди, міцного здоров'я та добробуту, наполегливості, успіхів у навчанні. Він також підкреслив, що у ліцеї готують необхідних спеціалістів, які так потрібні сьогодні на ринку праці.

 

Детальніше...

 
Конкурс

Казанківська районна державна адміністрація оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного лікаря   Казанківської центральної районної лікарні.

Детальніше...

Повідомлення депутатів
Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Казанківської районної ради Миколаївської області!


Казанківська районна рада VІI скликання розпочала свою роботу 11 листопада 2015 року. Жителі Казанківського району обрали до складу депутатського корпусу відомих людей Казанківщини, професіоналів своєї справи, які об’єднались, щоб виправдати сподівання виборців, надалі успішно розбудувати наш рідний край.
Степова Казанківщина має славну історію, багата талановитими людьми, які всі разом можуть творити зміни на краще, працювати задля забезпечення подальшого динамічного соціально-економічного та культурного розвитку регіону, підвищення рівня і якості життя населення.
Відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадкістю є важливою складовою в діяльності районної ради. Сподіваюсь, що цей сайт допоможе вам, шановні земляки, отримувати повну і достовірну інформацію про роботу депутатського корпусу, постійних комісій, координаційної ради з питань місцевого самоврядування, ухвалені районною радою рішення з важливих питань життєдіяльності нашого району.
Ми розуміємо ту відповідальність, яку покладено на депутатський корпус, і готові до реалізації даних людям обіцянок. Також розраховуємо на плідну й конструктивну співпрацю з усіма виборцями. Ми готові розбудовувати Казанківщину разом. Впевнений, що наші спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку й процвітанню Казанківського району.

 

Голова Казанківської районної ради
Василь Васильович Коніщук